Date | R | Gospodarze v Goście | - |
---|---|---|---|
04/12 16:00 | 25 | [8] NK Rudar Velenje v NK Bilje [11] | 1-2 |
04/12 16:00 | 25 | [14] NK Krka v Tabor Sezana [16] | 0-5 |
04/07 18:00 | 24 | [4] ND Gorica v ND Ilirija Ljubljana [15] | 4-1 |
04/07 14:00 | 24 | [4] ND Primorje v NK Krka [14] | 2-1 |
04/07 14:00 | 24 | [3] ND Beltinci v Jadran Dekani [9] | 1-0 |
04/07 14:00 | 24 | [5] NK Triglav Kranj v NK Bilje [11] | 2-0 |
04/06 14:00 | 24 | [13] NK Tolmin v NK Nafta 1903 [1] | 2-1 |
04/06 14:00 | 24 | [6] NK Brinje Grosuplje v NK Rudar Velenje [10] | 0-2 |
04/06 14:00 | 24 | [14] NK Fuzinar v NK Bistrica [7] | 1-1 |
04/06 14:00 | 24 | [16] Tabor Sezana v ND Dravinja [9] | 3-1 |
03/30 19:00 | 23 | [1] NK Nafta 1903 v ND Beltinci [3] | 1-0 |
03/30 14:30 | 23 | [11] NK Bilje v NK Brinje Grosuplje [6] | 1-5 |
03/30 14:30 | 23 | [10] ND Dravinja v ND Primorje [3] | 0-0 |
03/30 14:30 | 23 | [7] NK Bistrica v ND Gorica [4] | 1-5 |
03/29 17:30 | 23 | [11] NK Rudar Velenje v NK Tolmin [12] | 3-1 |
03/29 17:30 | 23 | [13] NK Krka v NK Fuzinar [14] | 0-0 |
03/29 14:30 | 23 | [8] Jadran Dekani v Tabor Sezana [16] | 0-1 |
03/29 14:00 | 23 | [15] ND Ilirija Ljubljana v NK Triglav Kranj [5] | 1-2 |
03/24 14:00 | 22 | [14] NK Fuzinar v ND Dravinja [11] | 1-2 |
03/24 14:00 | 22 | [4] ND Primorje v Jadran Dekani [8] | 4-1 |
03/23 17:00 | 22 | [5] NK Triglav Kranj v NK Brinje Grosuplje [7] | 0-1 |
03/23 13:00 | 22 | [12] NK Tolmin v NK Bilje [11] | 0-2 |
03/23 13:00 | 22 | [15] ND Ilirija Ljubljana v NK Bistrica [7] | 0-2 |
03/23 13:00 | 22 | [2] ND Beltinci v NK Rudar Velenje [9] | 1-0 |
03/22 19:15 | 22 | [4] ND Gorica v NK Krka [13] | 2-0 |
03/22 14:00 | 22 | [16] Tabor Sezana v NK Nafta 1903 [1] | 0-4 |
03/17 16:00 | 21 | [14] NK Rudar Velenje v Tabor Sezana [16] | 1-0 |
03/17 14:00 | 21 | [7] NK Brinje Grosuplje v NK Tolmin [11] | 1-0 |
03/17 14:00 | 21 | [6] NK Bistrica v NK Triglav Kranj [5] | 1-3 |
03/16 16:30 | 21 | [1] NK Nafta 1903 v ND Primorje [3] | 2-0 |
Słoweńska Druga Liga znana również jako 2.SNL (w znaczeniu słoweńskim: 2. Slovenska Nogometna Liga), jest to druga piłkarska klasa rozgrywkowa w tym kraju. Została utworzona w 1991 roku, kiedy to Słowenia odzyskała niepodległość.
Od sezonu 2022/2023 po raz pierwszy w historii można w polskiej telewizji oglądać wybrane mecze tych rozgrywek, jak i 1. ligi słoweńskiej na antenie polskiej wersji kanału Sport Klub.