Date | R | Gospodarze v Goście | - |
---|---|---|---|
09/30 13:30 | 11 | [7] NK Bistrica v Tabor Sezana [16] | 1-0 |
09/29 16:00 | 11 | [12] NK Krka v ND Beltinci [3] | 0-2 |
09/29 13:30 | 11 | [15] ND Ilirija Ljubljana v ND Primorje [1] | 0-0 |
09/29 13:30 | 11 | [3] ND Gorica v NK Fuzinar [10] | 2-1 |
09/25 14:00 | 10 | [9] NK Bilje v NK Rudar Velenje [12] | 2-2 |
09/24 14:00 | 10 | [15] NK Tolmin v Jadran Dekani [9] | 2-2 |
09/24 14:00 | 10 | [2] ND Beltinci v ND Dravinja [13] | 3-0 |
09/24 14:00 | 10 | [5] NK Triglav Kranj v ND Gorica [3] | 0-3 |
09/24 13:00 | 10 | NK Brinje Grosuplje v NK Nafta 1903 | Postponed |
09/23 14:00 | 10 | [1] ND Primorje v NK Bistrica [7] | 2-2 |
09/23 14:00 | 10 | [11] NK Fuzinar v ND Ilirija Ljubljana [13] | 3-2 |
09/23 14:00 | 10 | [16] Tabor Sezana v NK Krka [15] | 0-2 |
09/21 18:30 | 9 | [15] NK Rudar Velenje v NK Brinje Grosuplje [4] | 2-0 |
09/21 14:00 | 9 | [8] NK Nafta 1903 v NK Tolmin [12] | 3-0 |
09/21 14:00 | 9 | [7] Jadran Dekani v ND Beltinci [5] | 0-3 |
09/21 14:00 | 9 | [9] NK Bilje v NK Triglav Kranj [4] | 1-1 |
09/20 16:00 | 9 | [12] NK Krka v ND Primorje [1] | 2-3 |
09/20 14:00 | 9 | [6] NK Bistrica v NK Fuzinar [14] | 2-4 |
09/20 14:00 | 9 | [10] ND Ilirija Ljubljana v ND Gorica [5] | 0-4 |
09/20 14:00 | 9 | [15] ND Dravinja v Tabor Sezana [16] | 5-2 |
09/17 14:00 | 8 | [2] NK Brinje Grosuplje v NK Bilje [9] | 1-3 |
09/16 14:00 | 8 | [16] NK Tolmin v NK Rudar Velenje [11] | 3-0 |
09/16 14:00 | 8 | [4] ND Primorje v ND Dravinja [12] | 2-1 |
09/16 14:00 | 8 | [14] NK Fuzinar v NK Krka [13] | 1-1 |
09/16 14:00 | 8 | [15] Tabor Sezana v Jadran Dekani [8] | 1-2 |
09/15 16:00 | 8 | NK Triglav Kranj v ND Ilirija Ljubljana | 0-0 |
09/15 14:30 | 8 | [4] ND Beltinci v NK Nafta 1903 [7] | 1-1 |
09/15 14:00 | 8 | [6] ND Gorica v NK Bistrica [5] | 1-0 |
09/10 14:30 | 7 | [1] NK Brinje Grosuplje v NK Triglav Kranj [5] | 0-1 |
09/10 14:30 | 7 | [8] Jadran Dekani v ND Primorje [3] | 1-1 |
Słoweńska Druga Liga znana również jako 2.SNL (w znaczeniu słoweńskim: 2. Slovenska Nogometna Liga), jest to druga piłkarska klasa rozgrywkowa w tym kraju. Została utworzona w 1991 roku, kiedy to Słowenia odzyskała niepodległość.
Od sezonu 2022/2023 po raz pierwszy w historii można w polskiej telewizji oglądać wybrane mecze tych rozgrywek, jak i 1. ligi słoweńskiej na antenie polskiej wersji kanału Sport Klub.