Live Scores

Piłka nożna Esoccer Battle - 8 min. gry 02' CSKA (Kodak) Esports 0-0 S.Moscow (Nazario) Esports
Piłka nożna Esoccer Battle - 8 min. gry 02' Shakhtar (Destroyer) Esports 1-0 L.Moscow (KravaRK) Esports
Piłka nożna Esoccer Live Arena - 10 min. gry 06' Netherlands (Oolancer) Esports 3-0 Belgium (CarlWhizzer) Esports
Piłka nożna Esoccer Live Arena - 10 min. gry 07' France (Quavo) Esports 3-0 Germany (Void) Esports
Piłka nożna Esoccer Liga Pro - 12 min. gry 09' Team Ruspro (R11) Esports 3-0 Saturn Rama (SAT) Esports
Piłka nożna Australia - W-League 85' Canberra Utd - Kobiety [4] Canberra Utd - Kobiety 0-0 Perth Glory - Kobiety [9] Perth Glory - Kobiety
Piłka nożna Solomon Islands S League 85' Southern United Honiara 0-3 FC Isabel United
Koszykówka Ebasketball Blitz League - 4x5 min. 1 - 05:00 MIL Bucks (MILKMAN) Esports 0-0 POR Trail Blazers (KV) Esports
Koszykówka Ebasketball Live Arena - 4x5 min. 2 - 00:00 CLE Cavaliers (bad_trip) Esports 27-27 ORL Magic (Goku) Esports
Koszykówka Ebasketball Live Arena - 4x5 min. 3 - 03:47 NO Pelicans (Bumblebee) Esports 28-31 MEM Grizzlies (bepado) Esports
Koszykówka Kazachstan - National League - Kobiety 2 - 08:12 Kazygurt - Kobiety 26-12 Irtysh Pavlodar Women
Koszykówka Japonia - B League 1 2 - 02:17 Utsunomiya Brex [1] Utsunomiya Brex 36-23 Chiba Jets [2] Chiba Jets
Koszykówka Korea - KBL 2 - 00:00 KCC Egis [1] KCC Egis 37-38 Seoul Knights [8] Seoul Knights
Koszykówka Rosja - Superleague 2 - Kobiety 3 - 10:00 Dynamo Novosibirsk 2 Women 28-32 Nadezhda Orenburg 2 Women
Koszykówka Korea - KBL 3 - 10:00 Dongbu Promy [10] Dongbu Promy 25-40 Incheon Elephants [6] Incheon Elephants
Koszykówka Australia - NBL 2 - 00:49 Perth Wildcats [7] Perth Wildcats 36-38 SE Melbourne Phoenix [4] SE Melbourne Phoenix
Koszykówka Japonia - B League 1 4 - 09:01 Akita Northern Happinets [6] Akita Northern Happinets 80-56 Kawasaki Brave Thunders [4] Kawasaki Brave Thunders
Koszykówka Japonia - B League 1 4 - 02:02 Kyoto Hannaryz [8] Kyoto Hannaryz 82-76 Ryukyu Golden Kings [2] Ryukyu Golden Kings
Koszykówka Japonia - B League 1 4 - 07:57 San En Neo Phoenix [9] San En Neo Phoenix 63-68 Hiroshima Dragonflies [10] Hiroshima Dragonflies
Koszykówka Japonia - B League 1 4 - 10:00 Shiga Lake Stars [6] Shiga Lake Stars 54-68 Shibuya Sun Rockers [3] Shibuya Sun Rockers
Koszykówka Japonia - B League 1 4 - 05:52 Shinshu Brave Warriors [12] Shinshu Brave Warriors 71-70 Toyama Grouses [5] Toyama Grouses
Koszykówka WNCAAB 4 - 00:38 Cal State Fullerton Women 43-55 Hawaii - Kobiety
Koszykówka Japonia - B League 2 4 - 01:18 Kumamoto Volters [5] Kumamoto Volters 75-66 Fukushima Fire Bonds [5] Fukushima Fire Bonds
Koszykówka Japonia - B League 2 4 - 02:16 Ibaraki Robots [2] Ibaraki Robots 97-66 Bambitious Nara [8] Bambitious Nara
Koszykówka Japonia - B League 2 4 - 01:02 Fighting Eagles Nagoya [2] Fighting Eagles Nagoya 73-60 Earth Friends Tokyo Z [7] Earth Friends Tokyo Z
Koszykówka Japonia - B League 2 4 - 03:59 [1] Saga Ballooners 55-62 Yamagata Wyverns [6] Yamagata Wyverns
Siatkówka Kazachstan - National League Burevestnik Almaty 0-0 VC Taraz
Siatkówka Japan V-Premier 23-25 Osaka Sakai Blazers [5] Osaka Sakai Blazers 19-16 Oita Miyoshi [10] Oita Miyoshi
Siatkówka Japan V-Premier 26-24,25-23,19-25 Panasonic Panthers [3] Panasonic Panthers 22-16 JT Thunders [6] JT Thunders
Siatkówka Tajwana - TVL - Kobiety 18-25 CMFC - Kobiety 4-4 Taipower - Kobiety
Siatkówka Japan V-Premier 25-22,15-25,15-25 VC Nagano Tridents [9] VC Nagano Tridents 16-17 FC Tokyo [8] FC Tokyo
Baseball Australia - Baseball League 01/24 04:00 Canberra Cavalry [4] Canberra Cavalry 7-6 Sydney Blue Sox [6] Sydney Blue Sox
Hokej na lodzie Eicehockey - 3x4 min. 1 - 00:00 Nearbird_NBF (NBF) Esports 0-0 I_Love_You (ILY) Esports
Piłka ręczna Korea Płd. - 1. Liga - Kobiety 27:03 Gyeongnam - Kobiety 8-13 Seoul - Kobiety
Tenis ITF - Antalya W15 0-0 Sapfo Sakellaridi 0-0 Julia Avdeeva
Tenis ITF - Antalya M15 0-0 Juan Manuel Cerundolo 0-0 Giovanni Fonio
Krykiet 2nd ODI 01/24 06:00 Afghanistan ,49/2 Ireland
Krykiet Krykiet 01/24 05:05 Sydney Thunder Sydney Thunder ,159/6 Adelaide Strikers Adelaide Strikers
Tenis stołowy TT Cup - Ukraina Yevhen Pysmennyi 0-0 Yurii Teteria
Tenis stołowy Setka Cup Volodymyr Tymchenko 0-0 Vitalii Sydorenko
Tenis stołowy TT Cup - Ukraina Davyd Symonchuk 0-0 Mykola Lytvynenko
Tenis stołowy Setka Cup Sergey Dibrova 2-0 Andrii Martyniuk
Tenis stołowy TT Cup - Ukraina Vasyl Ludchak 0-0 Andrii Sydorenko
Tenis stołowy Setka Cup 11-9 Bohdan Buberenko 4-2 Oleksandr Kolbasenko
Tenis stołowy TT Cup - Ukraina Andrii Kotik 9-9 Vadym Nechyporuk
Tenis stołowy Liga Pro 7-11 Aleksandr Savinskiy 7-9 Vladimir Klimentev
Tenis stołowy Setka Cup Women 11-7,11-1 Yaroslava Pachich 9-7 Nataliia Konovalova
Tenis stołowy TT Cup - Ukraina 4-11,8-11 Yehor Miniailo 4-8 Anton Myrza
Tenis stołowy Liga Pro 11-7,8-11,12-10 Igor Poletaev 6-5 Oleg Nikiforov
Badminton Thailand Open MD 13-21 Chia/Soh 10-11 Lee/Wang