Rosja - Division 2 | 05/05 14:00 | 25 | FK Znamya Truda v FK Khimki | L | 0-3 | |
Rosja - Division 2 | 04/30 14:00 | 24 | Tekstilshik Ivanovo v FK Znamya Truda | L | 4-0 | |
Rosja - Division 2 | 04/24 12:00 | 23 | FK Znamya Truda v Domodedovo | L | 1-4 | |
Rosja - Division 2 | 04/20 12:00 | 8 | FK Znamya Truda v Volga Tver | W | 1-0 | |
Rosja - Division 2 | 04/10 12:00 | 20 | FK Znamya Truda v FC Olimp-Dolgoprudny | L | 0-2 | |
Rosja - Division 2 | 11/08 11:00 | 19 | Solyaris Moscow v FK Znamya Truda | L | 6-0 | |
Rosja - Division 2 | 11/01 11:00 | 18 | FK Znamya Truda v Petrozavodsk | W | 4-0 | |
Rosja - Division 2 | 10/26 13:00 | 17 | FK Pskov 747 v FK Znamya Truda | W | 2-4 | |
Rosja - Division 2 | 10/21 11:00 | 16 | FK Znamya Truda v Strogino | L | 2-3 | |
Rosja - Division 2 | 10/17 11:00 | 15 | FK Kolomna v FK Znamya Truda | L | 2-0 | |
Rosja - Division 2 | 10/11 11:00 | 14 | FK Znamya Truda v FK Spartak Kostroma | W | 3-2 | |
Rosja - Division 2 | 10/05 15:00 | 13 | Torpedo Vladimir v FK Znamya Truda | L | 3-2 | |
Rosja - Division 2 | 10/01 13:00 | 12 | FK Znamya Truda v PFC Sochi | W | 3-1 | |
Rosja - Division 2 | 09/27 13:00 | 11 | FK Khimki v FK Znamya Truda | L | 2-0 | |
Rosja - Division 2 | 09/21 13:00 | 10 | FK Znamya Truda v Tekstilshik Ivanovo | L | 0-1 | |
Rosja - Division 2 | 09/15 16:00 | 9 | Domodedovo v FK Znamya Truda | W | 0-1 | |
Rosja - Division 2 | 09/08 14:00 | 22 | Volga Tver v FK Znamya Truda | D | 0-0 | |
Rosja - Division 2 | 08/25 15:30 | 6 | FC Olimp-Dolgoprudny v FK Znamya Truda | L | 2-1 | |
Rosja - Division 2 | 08/18 15:00 | 5 | FK Znamya Truda v Solyaris Moscow | L | 2-3 | |
Rosja - Division 2 | 08/12 14:00 | 4 | Petrozavodsk v FK Znamya Truda | D | 1-1 | |
Rosja - Division 2 | 08/04 15:00 | 3 | FK Znamya Truda v FK Pskov 747 | L | 0-2 | |
Rosja - Division 2 | 07/28 16:00 | 2 | Strogino v FK Znamya Truda | D | 0-0 | |
Rosja - Division 2 | 07/20 15:00 | 1 | FK Znamya Truda v SFC CRFSO Smolensk | W | 1-0 | |
Towarzyskie mecze klubowe | 07/07 09:00 | - | Torpedo Moskwa v FK Znamya Truda | L | 2-0 | |
Rosja - Division 2 | 06/05 15:00 | 30 | Saturn Ramenskoye v FK Znamya Truda | W | 0-1 | |
Rosja - Division 2 | 05/30 13:00 | 29 | FK Znamya Truda v Zenit St Petersburg II | L | 1-2 | |
Rosja - Division 2 | 05/24 15:00 | 28 | Torpedo Vladimir v FK Znamya Truda | L | 1-0 | |
Rosja - Division 2 | 05/18 15:00 | 27 | FK Kolomna v FK Znamya Truda | L | 3-1 | |
Rosja - Division 2 | 05/12 15:00 | 26 | FK Znamya Truda v Spartak Moskwa II | L | 0-1 | |
Rosja - Division 2 | 05/06 16:00 | 25 | FK Khimki v FK Znamya Truda | L | 5-1 |
Znamia Truda Oriechowo-Zujewo (ros. Футбольный клуб «Знамя Труда» Орехово-Зуево, Futbolnyj Klub "Znamia Truda" Oriechowo-Zujewo) – najstarszy rosyjski klub piłkarski. Założony w 1909 roku.