Panionios Panionios Women
Eska-Eskana A3 03/29 19:45 - Panionios U23 v Aris Glifadas W 62-57
Eska-Eskana A3 03/22 20:00 - Peiraikos Syndesmos v Panionios U23 L 68-60
Eska-Eskana A3 02/16 19:45 - Panionios U23 v Finix Peiraia W 84-79
Eska-Eskana A3 02/09 20:00 - Kiriarxoi Palia Kokkinias AO v Panionios U23 W Abandoned
Eska-Eskana A3 01/26 18:30 - Pao Dafni v Panionios U23 L 103-54
Eska-Eskana A3 01/12 19:30 - Xan Nikaias v Panionios U23 W 67-70
Eska-Eskana A3 12/15 19:30 - Aris Glifadas v Panionios U23 L 73-71
Eska-Eskana A3 12/08 19:45 - Panionios U23 v Peiraikos Syndesmos L 54-72
Eska-Eskana A3 11/24 19:45 - Panionios U23 v Ok Elefsinas W 68-67
Eska-Eskana A3 10/20 18:45 - Panionios U23 v Pao Dafni W 67-65
Panionios U23 to grecka drużyna koszykarska z siedzibą w Atenach. Jest częścią klubu sportowego Panionios, który został założony w 1890 roku. Drużyna U23 bierze udział w rozgrywkach w lidze A2 (drugi poziom rozgrywek w Grecji) oraz Pucharze Grecji.

Panionios U23 ma na swoim koncie kilka znaczących osiągnięć. W sezonie 2021/2022 drużyna awansowała do Final Four Pucharu Grecji, gdzie zajęła ostatecznie czwarte miejsce. Ponadto, wygrała kilka turniejów towarzyskich i wystawiała swoich zawodników do reprezentacji młodzieżowych Grecji.

Drużynę prowadzi obecnie doświadczony trener Panagiotis Vasilopoulos, który wcześniej pracował z wieloma czołowymi klubami greckimi i europejskimi. Skład Panionios U23 składa się z młodych, utalentowanych zawodników, którzy mają szansę na rozwój i przejście do seniorskiej drużyny Panioniosu lub innych klubów w przyszłości.

Panionios U23 rozgrywa swoje mecze domowe w hali Nikos Galis, która mieści się w dzielnicy Nea Smyrni w Atenach. Hala ta jest znana z żywiołowej atmosfery i wsparcia kibiców.