Klubowe Mistrzostwa Świata | 11/27 19:45 | 1 | [2] Fakel Novy Urengoi v Skra Bełchatów [4] | W | 3-2 | |
Klubowe Mistrzostwa Świata | 11/26 19:30 | 1 | [3] Zenit Kazan v Fakel Novyi Urengoy [3] | W | 2-3 | |
Rosja - Super League | 11/22 15:30 | 6 | [2] Fakel Novyi Urengoy v Kuzbass Kemerovo [4] | W | 3-2 | |
Rosja - Super League | 11/17 13:00 | 5 | [11] Gazprom Yugra v Fakel Novyi Urengoy [2] | W | 2-3 | |
Rosja - Super League | 11/10 13:00 | 4 | [3] Fakel Novy Urengoi v Yaroslavich Yaroslavl [14] | W | 3-0 | |
Puchar Rosji | 11/04 12:30 | 3 | [4] Fakel Novyi Urengoy v Dinamo-LO [9] | W | 3-0 | |
Puchar Rosji | 11/03 15:00 | - | Dynamo Moskwa v Fakel Novyi Urengoy | W | 1-3 | |
Puchar Rosji | 11/02 13:30 | - | Fakel Novyi Urengoy v Ural Ufa | W | 3-2 | |
Rosja - Super League | 10/22 12:00 | 2 | [12] Yenisey Krasnoyarsk v Fakel Novyi Urengoy [6] | W | 1-3 | |
Rosja - Super League | 10/14 13:00 | 1 | [9] Fakel Novyi Urengoy v Ural Ufa [9] | W | 3-0 | |
Puchar Rosji | 10/07 14:00 | - | Lokomotiv Izumrud v Fakel Novyi Urengoy | L | 19-18 | |
Puchar Rosji | 10/06 16:00 | - | Fakel Novyi Urengoy v Yenisey Krasnoyarsk | L | 2-3 | |
Puchar Rosji | 10/04 16:00 | - | Fakel Novyi Urengoy v ASK Nizhny Novgorod | W | 3-0 | |
Puchar Rosji | 10/03 16:00 | - | Dynamo Moskwa v Fakel Novyi Urengoy | L | 3-2 | |
Puchar Rosji | 10/02 16:00 | - | Fakel Novyi Urengoy v MGTU Moskwa | W | 3-0 | |
Puchar Rosji | 09/23 13:00 | - | Lokomotiv Ekaterinburg v Fakel Novyi Urengoy | L | 3-0 | |
Puchar Rosji | 09/22 13:00 | - | Fakel Novyi Urengoy v Yenisey Krasnoyarsk | L | 0-3 | |
Puchar Rosji | 09/20 14:00 | - | Fakel Novyi Urengoy v ASK Nizhny Novgorod | W | 3-2 | |
Puchar Rosji | 09/19 16:00 | - | Dynamo Moskwa v Fakel Novyi Urengoy | L | 3-0 | |
Puchar Rosji | 09/18 14:00 | - | Fakel Novyi Urengoy v MGTU Moskwa | W | 3-1 | |
Rosja - Super League | 04/29 15:00 | 31 | [2] Belogorie Belgorod v Fakel Novy Urengoi [4] | L | 3-0 | |
Rosja - Super League | 04/25 15:00 | 31 | [4] Fakel Novyi Urengoy v Belogorie Belgorod [2] | W | 3-1 | |
Rosja - Super League | 04/21 15:00 | 31 | [2] Belogorie Belgorod v Fakel Novyi Urengoy [4] | L | 3-0 | |
Rosja - Super League | 04/15 13:00 | 48 | [4] Fakel Novy Urengoi v Lokomotiv Nowosybirsk [6] | W | 3-0 | |
Rosja - Super League | 03/29 12:30 | 48 | [6] Lokomotiv Nowosybirsk v Fakel Novyi Urengoy [4] | W | 0-3 | |
Rosja - Super League | 03/17 15:00 | 3 | [5] Zenit St. Petersburg v Fakel Novyi Urengoy [4] | L | 3-0 | |
Rosja - Super League | 03/10 13:00 | 3 | [4] Fakel Novyi Urengoy v Zenit St. Petersburg [5] | L | 0-3 | |
Rosja - Super League | 03/03 13:00 | 26 | [4] Fakel Novy Urengoi v Yenisey Krasnoyarsk [12] | W | 3-0 | |
Rosja - Super League | 02/24 13:00 | 25 | [8] Ural Ufa v Fakel Novyi Urengoy [4] | W | 0-3 | |
Rosja - Super League | 02/17 13:00 | 24 | [3] Fakel Novyi Urengoy v Kuzbass Kemerovo [7] | L | 1-3 |
Fakieł Nowy Urengoj (ros. ВK «Факел» Новый Уренгой) — męski klub siatkarski z Rosji powstały w roku 1996 z siedzibą w Nowym Urengoju.
W sezonie 2014/15 zespół występuje w rozgrywkach Superligi.