Rosja - Division 2 | 09/21 09:00 | 10 | [6] FK Olimp Khimki v Zenit St Petersburg II [1] | W | 2-5 | |
Rosja - Division 2 | 09/14 11:00 | 9 | [2] Zenit St Petersburg II v Rodina [11] | W | 1-0 | |
Rosja - Division 2 | 09/10 10:00 | 4 | [1] Zenit St Petersburg II v Veles [5] | D | 3-3 | |
Rosja - Division 2 | 09/06 13:00 | 8 | [12] FK Kolomna v Zenit St Petersburg II [2] | W | 0-1 | |
Rosja - Division 2 | 08/30 14:00 | 7 | [4] Zenit St Petersburg II v Luki Energiya V.Luki [10] | W | 4-1 | |
Rosja - Division 2 | 08/23 14:00 | 6 | [2] Pskov 747 v Zenit St Petersburg II [5] | D | 1-1 | |
Rosja - Division 2 | 08/16 14:00 | 5 | [14] Zvezda St Petersburg v Zenit St Petersburg II [7] | W | 0-2 | |
Europa - Towarzyskie | 08/09 15:00 | - | Zenit St Petersburg II v Barcelona U19 | L | 1-4 | |
Rosja - Division 2 | 08/01 15:00 | 3 | [5] Torpedo Vladimir v Zenit St Petersburg II [1] | L | 2-1 | |
Rosja - Division 2 | 07/24 15:00 | 2 | [2] Zenit St Petersburg II v FK Dolgoprudny [1] | W | 2-0 | |
Rosja - Division 2 | 07/16 15:30 | 1 | FC Murom v Zenit St Petersburg II | W | 0-2 | |
Rosja - Division 1 | 05/25 12:00 | 38 | [1] FK Tambov v Zenit St Petersburg II [19] | L | 2-1 | |
Rosja - Division 1 | 05/19 10:00 | 37 | [20] FK Tyumen v Zenit St Petersburg II [19] | W | 1-2 | |
Rosja - Division 1 | 05/11 11:00 | 36 | [20] Zenit St Petersburg II v Mordovia Saransk [13] | W | 3-1 | |
Rosja - Division 1 | 05/04 07:00 | 35 | [6] SKA Khabarovsk v Zenit St Petersburg II [20] | L | 3-1 | |
Rosja - Division 1 | 04/28 09:00 | 34 | [20] Zenit St Petersburg II v Krasnodar II [11] | W | 5-2 | |
Rosja - Division 1 | 04/24 15:30 | 33 | [17] FK Armavir v Zenit St Petersburg II [20] | L | 1-0 | |
Rosja - Division 1 | 04/20 12:00 | 32 | [20] Zenit St Petersburg II v FC Nizhny Novgorod [5] | L | 1-2 | |
Rosja - Division 1 | 04/13 14:00 | 31 | [16] Baltika Kaliningrad v Zenit St Petersburg II [20] | W | 0-2 | |
Rosja - Division 1 | 04/07 11:00 | 30 | [20] Zenit St Petersburg II v Sibir Novosibirsk [18] | D | 2-2 | |
Rosja - Division 1 | 03/30 09:00 | 29 | [20] Zenit St Petersburg II v Rotor Volgograd [14] | L | 0-1 | |
Towarzyskie mecze klubowe | 03/27 13:45 | - | Zenit St Petersburg II v HJK Helsinki | L | 0-1 | |
Rosja - Division 1 | 03/24 12:00 | 28 | [13] FK Khimki v Zenit St Petersburg II [20] | L | 3-0 | |
Rosja - Division 1 | 03/17 13:00 | 27 | [20] Zenit St Petersburg II v Fakel Voronezh [15] | W | 1-0 | |
Rosja - Division 1 | 03/11 11:30 | 26 | [10] Spartak Moskwa II v Zenit St Petersburg II [20] | D | 1-1 | |
Rosja - Division 1 | 03/03 13:00 | 25 | [20] Zenit St Petersburg II v Shinnik Yaroslavl [7] | W | 1-0 | |
Europa - Towarzyskie | 02/22 10:31 | - | Zenit St Petersburg II v Thisted FC | W | 3-2 | |
Rosja - Division 1 | 11/24 12:00 | 24 | [3] Avangard Kursk v Zenit St Petersburg II [20] | L | 2-1 | |
Rosja - Division 1 | 11/18 16:00 | 23 | [20] Zenit St Petersburg II v FC Luch Vladivostok [12] | L | 0-1 | |
Rosja - Division 1 | 11/14 14:00 | 22 | [20] Zenit St Petersburg II v Tomsk [2] | L | 0-1 |
Zenit-2 Petersburg (ros. «Зени́т-2» Санкт-Петербург, Zienit-dwa Sankt-Pietierburg) – druga drużyna rosyjskiego klubu piłkarskiego Zenit Petersburg.