Liga Adriatycka | 01/21 18:00 | 5 | [7] Cedevita Olimpija v Buducnost [4] | L | 95-84 | |
Euro Cup | 01/19 19:30 | 2 | [3] Cedevita Olimpija v Buducnost [1] | L | 74-71 | |
Liga Adriatycka | 01/16 17:00 | 15 | [6] Buducnost v Partizan [5] | W | 80-72 | |
Euro Cup | 01/12 18:15 | 1 | [4] Buducnost v Bourg [3] | W | 108-80 | |
Liga Adriatycka | 01/09 17:00 | 14 | [9] Split v Buducnost [6] | L | 78-77 | |
Liga Adriatycka | 01/01 16:00 | 13 | Primorska v Buducnost | W | DBFA | |
Liga Adriatycka | 12/30 18:00 | 6 | Buducnost v Igokea | - | Postponed | |
Liga Adriatycka | 12/25 16:00 | 12 | [6] Buducnost v Krka [7] | W | 70-62 | |
Liga Adriatycka | 12/20 11:00 | 11 | [4] Mega Bemax v Buducnost [5] | L | 78-72 | |
Euro Cup | 12/16 18:00 | 10 | [3] Buducnost v Mornar Bar [4] | L | 78-84 | |
Liga Adriatycka | 12/13 18:00 | 10 | [8] Buducnost v Mornar [4] | W | 81-74 | |
Euro Cup | 12/11 18:00 | 7 | [2] Buducnost v Boulogne–Levallois [3] | L | 71-73 | |
Euro Cup | 12/08 19:00 | 9 | [4] Ratiopharm Ulm v Buducnost [3] | W | 73-77 | |
Liga Adriatycka | 12/06 17:00 | 9 | [1] Crvena Zvezda v Buducnost [9] | W | 65-67 | |
Liga Adriatycka | 11/22 16:00 | 8 | [10] Buducnost v Cibona [9] | W | 87-68 | |
Euro Cup | 11/20 17:45 | 6 | Brescia v Buducnost | W | 66-75 | |
Euro Cup | 11/18 18:00 | 8 | [3] Buducnost v Unicaja Malaga [2] | L | 66-90 | |
Liga Adriatycka | 11/01 18:00 | 5 | Cedevita Olimpija v Buducnost | - | Postponed | |
Euro Cup | 10/28 18:00 | 5 | [4] Mornar Bar v Buducnost [2] | L | 85-82 | |
Liga Adriatycka | 10/25 16:00 | 4 | [5] Buducnost v FMP [10] | W | 77-76 | |
Euro Cup | 10/21 17:00 | 4 | [2] Buducnost v Ratiopharm Ulm [6] | W | 73-68 | |
Liga Adriatycka | 10/17 17:00 | 3 | [4] Buducnost v Borac Cacak [9] | W | 86-83 | |
Euro Cup | 10/14 18:45 | 3 | [5] Unicaja Malaga v Buducnost [1] | L | 91-87 | |
Liga Adriatycka | 10/10 18:00 | 2 | [9] Partizan v Buducnost [2] | W | 99-101 | |
Euro Cup | 10/06 18:00 | 2 | [4] Boulogne–Levallois v Buducnost [1] | W | 83-89 | |
Liga Adriatycka | 10/03 17:00 | 1 | [3] Buducnost v Split [3] | W | 84-59 | |
Euro Cup | 09/29 17:00 | 1 | Buducnost v Brescia | W | 93-81 | |
Klubowe mecze towarzyskie | 09/25 17:30 | - | Buducnost v Mornar | W | 98-87 | |
Liga Adriatycka | 03/09 18:00 | 21 | Cedevita v Buducnost | L | 81-79 | |
Liga Adriatycka | 03/02 17:00 | 20 | [2] Buducnost v Mornar [6] | W | 93-88 |
KK Budućnost Podgorica – czarnogórski zawodowy klub koszykarski z siedzibą w Podgoricy. Klub powstał w 1952 roku w Titogradzie (dzisiejsza Podgorica) i do 2006 roku występował w rozgrywkach ligowych Jugosławii i Serbii i Czarnogóry. Po uzyskaniu niepodległości przez Czarnogórę Budućnost gra w lidze tego kraju.
Do najbardziej znanych zawodników, którzy przywdziewali barwy klubu należą: Duško Ivanović (1981-87), Żarko Paspalj (1984-86), Dragan Vukcević (1991-02, 2005), Vlado Scepanović (1993-00), Blagota Sekulić (1998-02), Haris Brkić (1999-00), Igor Rakocević (2000-02), Dejan Tomasević (1999-01), Aleksander Pavlović (2000-03), Žarko Čabarkapa (2001-03, 2009-do dzisiaj).
Trenerem był natomiast Bogdan Tanjević.