Rosja - MHL | 10/10 15:30 | - | HC Loko-76 U20 v Omskie Yastreby U20 | L | 3-0 | |
Rosja - MHL | 10/07 14:00 | - | Chaika U20 v Omskie Yastreby U20 | W | 1-2 | |
Rosja - MHL | 10/06 14:00 | - | Chaika U20 v Omskie Yastreby U20 | W | 2-3 | |
Rosja - MHL | 09/27 13:00 | - | Ladya U20 v Omskie Yastreby U20 | W | 2-5 | |
Rosja - MHL | 09/25 08:00 | - | HC Sarmaty U20 v Omskie Yastreby U20 | W | 3-5 | |
Rosja - MHL | 09/22 13:00 | - | Omskie Yastreby U20 v Sibirskie Snaypery U20 | L | 2-7 | |
Rosja - MHL | 09/20 13:00 | - | Omskie Yastreby U20 v Avto U20 | W | 7-2 | |
Rosja - MHL | 09/17 07:00 | - | Omskie Yastreby U20 v Tyumensky Legion U20 | W | 5-2 | |
Rosja - MHL | 09/10 07:00 | - | Omskie Yastreby U20 v Tolpar U20 | L | 1-5 | |
Rosja - MHL | 09/09 13:00 | - | Omskie Yastreby U20 v Tolpar U20 | W | 5-1 | |
Rosja - MHL | 09/06 13:00 | - | Omskie Yastreby U20 v Stalnye Lisy U20 | W | 4-2 | |
Rosja - MHL | 09/05 13:00 | - | Omskie Yastreby U20 v Stalnye Lisy U20 | W | 4-3 | |
Klubowe mecze towarzyskie (wyłącznie regulaminowy czas gry) | 08/27 08:30 | - | Omskie Yastreby U20 v Belye Medvedi U20 | L | 0-4 | |
Klubowe mecze towarzyskie (wyłącznie regulaminowy czas gry) | 08/26 12:30 | - | Tolpar U20 v Omskie Yastreby U20 | L | 3-1 | |
Klubowe mecze towarzyskie (wyłącznie regulaminowy czas gry) | 08/24 05:00 | - | Stalnye Lisy U20 v Omskie Yastreby U20 | W | 0-3 | |
Klubowe mecze towarzyskie (wyłącznie regulaminowy czas gry) | 08/23 05:00 | - | Omskie Yastreby U20 v Avto U20 | W | 3-0 | |
Klubowe mecze towarzyskie (wyłącznie regulaminowy czas gry) | 08/22 08:30 | - | Omskie Yastreby U20 v Mamonty Yugry U20 | W | 5-1 | |
Rosja - MHL | 04/11 14:00 | 2 | Krasnaya Armiya U20 v Omskie Yastreby U20 | L | 3-2 | |
Rosja - MHL | 04/08 13:00 | 2 | Omskie Yastreby U20 v Krasnaya Armiya U20 | W | 4-1 | |
Rosja - MHL | 04/07 13:00 | 2 | Omskie Yastreby U20 v Krasnaya Armiya U20 | W | 8-4 | |
Rosja - MHL | 04/04 14:00 | 2 | Krasnaya Armiya U20 v Omskie Yastreby U20 | L | 8-2 | |
Rosja - MHL | 04/03 10:00 | 2 | Krasnaya Armiya U20 v Omskie Yastreby U20 | L | 4-2 | |
Rosja - MHL | 03/29 12:00 | 3 | Stalnye Lisy U20 v Omskie Yastreby U20 | W | 4-5 | |
Rosja - MHL | 03/26 11:00 | 3 | Omskie Yastreby U20 v Stalnye Lisy U20 | W | 5-1 | |
Rosja - MHL | 03/25 13:00 | 3 | Omskie Yastreby U20 v Stalnye Lisy U20 | L | 3-4 | |
Rosja - MHL | 03/22 12:00 | 3 | Stalnye Lisy U20 v Omskie Yastreby U20 | L | 4-2 | |
Rosja - MHL | 03/21 12:00 | 3 | Stalnye Lisy U20 v Omskie Yastreby U20 | W | 0-1 | |
Rosja - MHL | 03/14 13:00 | 4 | Omskie Yastreby U20 v Mamonty Yugry U20 | W | 7-2 | |
Rosja - MHL | 03/11 14:00 | 4 | Mamonty Yugry U20 v Omskie Yastreby U20 | W | 0-3 | |
Rosja - MHL | 03/10 14:00 | 4 | Mamonty Yugry U20 v Omskie Yastreby U20 | W | 1-2 |
Awangard Omsk (ros. Авангард Омск) – rosyjski klub hokeja na lodzie z siedzibą w Omsku.