Rosja - Division 2 | 05/04 12:00 | 5 | Zvezda St Petersburg v Torpedo Vladimir | W | 1-3 | |
Rosja - Division 2 | 04/28 12:00 | 4 | Torpedo Vladimir v Rodina-M | L | 1-2 | |
Rosja - Division 2 | 04/20 12:00 | 3 | Luch Energiya v Torpedo Vladimir | W | 0-2 | |
Rosja - Division 2 | 04/14 13:00 | 2 | Torpedo Vladimir v Baltika-BFU Kaliningrad | L | 1-4 | |
Rosja - Division 2 | 04/06 13:00 | 1 | FK Znamya Truda v Torpedo Vladimir | W | 0-5 | |
Towarzyskie mecze klubowe | 02/10 10:00 | - | Torpedo Vladimir v FK Znamya Truda | W | 2-1 | |
Rosja - Division 2 | 11/12 10:00 | 17 | SS Elektron Velikiy Novgorod v Torpedo Vladimir | L | 3-2 | |
Rosja - Division 2 | 11/05 11:00 | 16 | Torpedo Vladimir v FK Tver | W | 3-2 | |
Rosja - Division 2 | 10/29 11:00 | 15 | Torpedo Moscow II v Torpedo Vladimir | W | 0-1 | |
Rosja - Division 2 | 10/22 12:00 | 14 | Torpedo Vladimir v Rodina-M | L | 0-1 | |
Rosja - Division 2 | 10/15 11:00 | 13 | Dinamo Kirov v Torpedo Vladimir | L | 3-1 | |
Rosja - Division 2 | 10/08 13:00 | 12 | Torpedo Vladimir v Dzerzhinsk | L | 1-2 | |
Rosja - Division 2 | 10/01 12:00 | 11 | Dinamo St Petersburg v Torpedo Vladimir | W | 0-2 | |
Rosja - Division 2 | 09/23 13:00 | 10 | Torpedo Vladimir v Dinamo Vologda | D | 1-1 | |
Rosja - Division 2 | 09/17 11:00 | 9 | Zorkiy Krasnogorsk v Torpedo Vladimir | D | 1-1 | |
Rosja - Division 2 | 09/09 15:00 | 8 | Torpedo Vladimir v Baltika-BFU Kaliningrad | L | 1-3 | |
Rosja - Division 2 | 09/03 13:00 | 7 | Torpedo Vladimir v Zvezda St Petersburg | L | 1-4 | |
Rosja - Division 2 | 08/27 12:00 | 6 | Luch Energiya v Torpedo Vladimir | L | 3-2 | |
Puchar Rosji | 08/23 15:00 | - | Torpedo Vladimir v Dzerzhinsk | L | 1-2 | |
Rosja - Division 2 | 08/19 13:00 | 5 | Torpedo Vladimir v Zenit St Petersburg II | L | 0-3 | |
Rosja - Division 2 | 08/13 11:00 | 4 | FC Irkutsk 2020 v Torpedo Vladimir | L | 2-1 | |
Rosja - Division 2 | 08/06 13:00 | 3 | Torpedo Vladimir v FC Yenisey Krasnoyarsk II | D | 1-1 | |
Rosja - Division 2 | 07/29 16:30 | 2 | Dinamo Moscow II v Torpedo Vladimir | W | 1-2 | |
Rosja - Division 2 | 07/22 13:00 | 1 | Torpedo Vladimir v FK Znamya Truda | L | 1-2 | |
Rosja - Division 2 | 06/10 13:00 | 12 | Torpedo Vladimir v Zvezda St Petersburg | W | 2-0 | |
Rosja - Division 2 | 06/04 12:00 | 11 | Luch Energiya v Torpedo Vladimir | W | 2-3 | |
Rosja - Division 2 | 05/28 15:00 | 10 | Torpedo Vladimir v FK Leningradets | L | 0-4 | |
Rosja - Division 2 | 05/21 09:00 | 9 | FC Yenisey Krasnoyarsk II v Torpedo Vladimir | D | 1-1 | |
Rosja - Division 2 | 05/15 15:00 | 8 | Torpedo Vladimir v Zorkiy Krasnogorsk | W | 3-1 | |
Rosja - Division 2 | 05/10 12:00 | 7 | Baltika-BFU Kaliningrad v Torpedo Vladimir | D | 0-0 |
Torpedo Włodzimierz (ros. Футбольный клуб «Торпедо» Владимир, Futbolnyj Kłub "Torpedo" Władimir) – rosyjski klub piłkarski z siedzibą w mieście Włodzimierz.