World Tour FIBA 3x3 10/19 17:35 - Piran 3x3 v Lyon 3x3 - View
World Tour FIBA 3x3 10/18 20:30 - Balanga Chooks 3x3 v Lyon 3x3 W 14-18
World Tour FIBA 3x3 10/18 18:50 - Riga 3x3 v Lyon 3x3 L 21-14
Challenger FIBA 3x3 09/08 07:14 - Riga 3x3 v Lyon 3x3 L 21-20
Challenger FIBA 3x3 09/08 06:07 - Lyon 3x3 v Gagarin 3x3 W 18-13
Challenger FIBA 3x3 09/08 05:05 - Lyon 3x3 v Pasig Chooks 3x3 W 20-17
Challenger FIBA 3x3 09/07 09:30 - Amsterdam 3x3 v Lyon 3x3 W 14-15
Challenger FIBA 3x3 09/07 07:55 - Antwerp 3x3 v Lyon 3x3 W 20-21
World Tour FIBA 3x3 08/23 18:59 - Lausanne 3x3 v Lyon 3x3 L 19-14
World Tour FIBA 3x3 08/23 16:55 - NY Harlem 3x3 v Lyon 3x3 L 21-20
Challenger FIBA 3x3 07/05 15:30 - Pasig Chooks 3x3 v Lyon 3x3 D 20-20
Challenger FIBA 3x3 07/05 09:30 - Lyon 3x3 v La Rochelle 3x3 W 21-13
Drużyna Lyon 3x3 to czołowa francuska drużyna koszykówki ulicznej, która specjalizuje się w formacie 3 na 3. Została założona w 2012 roku i ma siedzibę w Lyonie. Drużyna trzykrotnie wygrała mistrzostwa Francji 3x3 i reprezentowała Francję na międzynarodowych turniejach.

Lyon 3x3 jest znana z szybkiej i agresywnej gry oraz doskonałej celności rzutów za trzy punkty. W skład zespołu wchodzą jedni z najlepszych francuskich zawodników 3x3, w tym Mouhamadou Jaiteh, Jordan Sakho i Raphaël Wilson.

Drużyna Lyon 3x3 brała udział w wielu międzynarodowych turniejach, w tym w FIBA ​​3x3 World Tour i Europejskich Igrzyskach. W 2017 roku wygrała Puchar Europy 3x3 i zajęła drugie miejsce na Światowych Igrzyskach Sportów Miejskich.

Lyon 3x3 jest jedną z najbardziej utytułowanych i rozpoznawalnych drużyn koszykówki ulicznej na świecie. Jest znana ze swoich sukcesów, zaangażowania w rozwój sportu i oddanej bazy kibiców.