02/10 15:00 |
- |
Team 48 Hildesheim - Kobiety v Emlichheim - Kobiety
|
3-0
|
02/10 15:00 |
- |
Schweriner II - Kobiety v USC Munster 2 - Kobiety
|
3-1
|
02/10 14:30 |
- |
SC Potsdam II - Kobiety v RC Sorpesee - Kobiety
|
3-1
|
02/10 12:00 |
- |
VCO Berlin - Kobiety v SV Energie Cottbus - Kobiety
|
2-3
|
02/04 15:00 |
- |
BSV Ostbevern - Kobiety v USC Munster 2 - Kobiety
|
0-3
|
02/03 18:30 |
- |
SV Blau Weiss Dingden - Kobiety v Team 48 Hildesheim - Kobiety
|
3-1
|
02/03 17:00 |
- |
Oythe - Kobiety v SC Potsdam II - Kobiety
|
2-3
|
01/27 17:00 |
- |
BBSC Berlin - Kobiety v SV Blau Weiss Dingden - Kobiety
|
3-2
|
01/27 15:00 |
- |
Team 48 Hildesheim - Kobiety v RC Sorpesee - Kobiety
|
3-1
|
01/27 15:00 |
- |
SV Energie Cottbus - Kobiety v Oythe - Kobiety
|
0-3
|
01/27 14:00 |
- |
USC Munster 2 - Kobiety v VCO Berlin - Kobiety
|
3-0
|
01/27 14:00 |
- |
Schweriner II - Kobiety v Emlichheim - Kobiety
|
3-2
|
01/27 13:30 |
- |
SC Potsdam II - Kobiety v BSV Ostbevern - Kobiety
|
2-3
|
01/21 15:00 |
- |
Emlichheim - Kobiety v USC Munster 2 - Kobiety
|
2-3
|
01/20 18:30 |
- |
SV Blau Weiss Dingden - Kobiety v Schweriner II - Kobiety
|
3-0
|
01/20 17:30 |
- |
RC Sorpesee - Kobiety v BBSC Berlin - Kobiety
|
2-3
|
01/20 17:00 |
- |
Oythe - Kobiety v Team 48 Hildesheim - Kobiety
|
3-0
|
01/14 15:00 |
- |
Schweriner II - Kobiety v RC Sorpesee - Kobiety
|
0-3
|
01/13 17:00 |
- |
BBSC Berlin - Kobiety v Oythe - Kobiety
|
2-3
|
01/13 15:00 |
- |
Team 48 Hildesheim - Kobiety v SC Potsdam II - Kobiety
|
3-2
|
12/17 15:00 |
- |
Emlichheim - Kobiety v BSV Ostbevern - Kobiety
|
3-0
|
12/16 17:30 |
- |
RC Sorpesee - Kobiety v USC Munster 2 - Kobiety
|
1-3
|
12/16 17:00 |
- |
BBSC Berlin - Kobiety v SC Potsdam II - Kobiety
|
3-0
|
12/16 15:00 |
- |
Team 48 Hildesheim - Kobiety v SV Energie Cottbus - Kobiety
|
3-2
|
12/16 14:00 |
- |
Schweriner II - Kobiety v Oythe - Kobiety
|
1-3
|
12/10 14:00 |
- |
Oythe - Kobiety v VCO Munster - Kobiety
|
3-0
|
12/09 18:30 |
- |
Dingden - Kobiety v Emlichheim - Kobiety
|
2-3
|
12/09 18:00 |
- |
BSV Ostbevern - Kobiety v Team 48 Hildesheim - Kobiety
|
3-0
|
12/09 17:00 |
- |
Oythe - Kobiety v USC Munster 2 - Kobiety
|
0-3
|
12/03 15:00 |
- |
VCO Berlin - Kobiety v Team 48 Hildesheim - Kobiety
|
View
|