Date | R | Gospodarze v Goście | - |
09/21 11:55 |
26 |
[109] Viktoriya Tomova v Julia Grabher
[99] |
3-6,6-1,7-5
|
09/21 10:05 |
26 |
[72] Jule Niemeier v Tamara Zidansek
[100] |
3-6,6-7
|
09/21 09:45 |
26 |
[119] Simona Waltert v Anna Bondar
[52] |
7-5,4-6,5-7
|
09/21 09:00 |
26 |
[76] Danka Kovinic v Tamara Korpatsch
[118] |
3-6,6-1,5-7
|
09/21 08:00 |
26 |
[132] Emma Navarro v Lauren Davis
[97] |
5-7,4-6
|
09/21 08:00 |
26 |
[122] Anna Karolina Schmiedlova v Mayar Sherif
[73] |
6-3,6-2
|
09/20 13:20 |
25 |
Erika Andreeva v Rebeka Stolmar
|
6-1,6-1
|
09/20 12:45 |
25 |
Irina-Camelia Begu v Rebeka Stolmar
|
Cancelled
|
09/20 12:35 |
25 |
[100] Tamara Zidansek v Fanny Stollar
[451] |
6-1,7-5
|
09/20 11:50 |
25 |
[96] Elisabetta Cocciaretto v Anna Bondar
[52] |
2-6,2-6
|
09/20 10:45 |
25 |
[102] Laura Pigossi v Arantxa Rus
[101] |
2-6,2-6
|
09/20 10:20 |
25 |
[72] Jule Niemeier v Magdalena Fręch
[120] |
6-4,5-7,6-3
|
09/20 10:10 |
25 |
[104] Reka-Luca Jani v Danka Kovinic
[76] |
4-6,2-6
|
09/20 09:00 |
25 |
[97] Lauren Davis v Nuria Parrizas-Diaz
[61] |
6-3,6-3
|
09/20 08:00 |
25 |
[75] Jasmine Paolini v Viktoriya Tomova
[109] |
6-4,0-6,2-6
|
09/20 08:00 |
25 |
[112] Cristina Bucsa v Simona Waltert
[119] |
Retired
|
09/20 08:00 |
25 |
[83] Panna Udvardy v Natalia Szabanin
[287] |
4-6,1-6
|
09/19 15:30 |
25 |
[99] Julia Grabher v Timea Babos
[311] |
6-3,6-4
|
09/19 14:05 |
25 |
[132] Emma Navarro v Dalma Galfi
[91] |
7-6,7-6
|
09/19 10:50 |
25 |
[238] Jesika Maleckova v Mayar Sherif
[73] |
7-5,6-7,3-6
|
09/19 09:50 |
25 |
[169] Carolina Alves v Anna Karolina Schmiedlova
[122] |
0-6,3-6
|
09/19 08:00 |
25 |
[118] Tamara Korpatsch v Lucia Bronzetti
[63] |
2-6,6-4,6-4
|
09/19 08:00 |
25 |
[143] Irina Bara v Oceane Dodin
[106] |
6-7,3-6
|
09/18 11:50 |
19 |
[116] Tamara Korpatsch v Leolia Jeanjean
[136] |
Retired
|
09/18 10:45 |
19 |
[221] Jesika Maleckova v Erika Andreeva
[139] |
2-6,7-5,6-3
|
09/18 09:00 |
19 |
[165] Carolina Alves v Amarissa K Toth
[285] |
6-4,1-6,6-4
|
09/18 09:00 |
19 |
[133] Emma Navarro v Nigina Abduraimova
[182] |
6-3,6-2
|
09/17 13:30 |
14 |
[116] Tamara Korpatsch v Maria Lourdes Carle
[161] |
6-2,6-3
|
09/17 13:05 |
14 |
[308] Diana Marcinkevica v Leolia Jeanjean
[136] |
6-4,3-6,2-6
|
09/17 12:10 |
14 |
[174] Ingrid Gamarra Martins v Carolina Alves
[165] |
0-6,2-6
|
WTA Budapeszt to cykliczny kobiecy turniej tenisowy, rozgrywany na kortach ziemnych w węgierskim Budapeszcie. Jest częścią WTA 125K series, czyli kobiecego cyklu zawodów organizowanego przez Women's Tennis Association (WTA). Pierwsza edycja imprezy odbyła się w 1999 roku, a od 2013 roku turniej rozgrywany jest pod nazwą WTA 125K Budapest.
Wśród zwyciężczyń turnieju w Budapeszcie znalazły się takie tenisistki, jak:
* Anna Smashnova (2001)
* Martina Suchá (2005)
* Agnieszka Radwańska (2006, 2007)
* Virginie Razzano (2008)
* Roberta Vinci (2010)
* Sara Errani (2013)
* Timea Bacsinszky (2014)
* Kiki Bertens (2016)
* Alison Van Uytvanck (2017)
* Dominika Cibulkova (2018)
* Alison Van Uytvanck (2019)
Turniej WTA Budapeszt cieszy się dużym zainteresowaniem wśród kibiców tenisa. Jest to jedna z ważniejszych imprez tenisowych w Europie Środkowej i Wschodniej, a udział w niej biorą czołowe zawodniczki z całego świata.