Date | R | Gospodarze v Goście | - |
07/23 08:00 |
29 |
[172] Darja Semenistaja v Lea Boskovic
[277] |
6-7,6-3,6-1
|
07/22 09:55 |
28 |
Lea Boskovic v Sara Cakarevic
|
6-3,4-6,6-3
|
07/22 08:00 |
28 |
[245] Alexandra Ignatik v Darja Semenistaja
[172] |
3-6,3-6
|
07/22 08:00 |
26 |
Leyre Romero Gormaz v Zhibek Kulambayeva
|
Cancelled
|
07/22 08:00 |
26 |
Darja Semenistaja v Aneta Laboutkova
|
Cancelled
|
07/22 08:00 |
26 |
Ksenia Laskutova v Tereza Smitkova
|
Cancelled
|
07/22 08:00 |
26 |
Lisa Pigato v Maria Mateas
|
Cancelled
|
07/21 10:50 |
27 |
[190] Leyre Romero Gormaz v Alexandra Ignatik
[245] |
3-6,1-6
|
07/21 09:55 |
27 |
Yuliya Hatouka v Sara Cakarevic
|
4-6,2-6
|
07/21 08:00 |
27 |
[277] Lea Boskovic v Marie Benoit
[230] |
3-6,6-2,6-2
|
07/21 08:00 |
27 |
Darja Semenistaja v Tereza Valentova
|
6-4,6-4
|
07/20 10:15 |
26 |
Leyre Romero Gormaz v Natalia Siedliska
|
6-0,6-4
|
07/20 09:45 |
26 |
[283] Weronika Falkowska v Alexandra Ignatik
[245] |
2-6,6-3,4-6
|
07/20 09:40 |
26 |
Sara Cakarevic v Rosa Vicens Mas
|
6-3,7-6
|
07/20 09:35 |
26 |
Yuliya Hatouka v Pia Lovric
|
6-4,6-3
|
07/20 08:00 |
26 |
Darja Semenistaja v Anna Gabric
|
7-5,6-2
|
07/20 08:00 |
26 |
Tereza Valentova v Lina Gjorcheska
|
7-5,7-6
|
07/20 07:55 |
26 |
[277] Lea Boskovic v Sapfo Sakellaridi
[291] |
6-3,6-2
|
07/20 07:50 |
26 |
Eszter Meri v Marie Benoit
|
3-6,0-6
|
07/19 15:10 |
25 |
[487] Nagi Hanatani v Rosa Vicens Mas
[194] |
0-6,2-6
|
07/19 13:10 |
25 |
Anna Gabric v Tereza Smitkova
|
6-0,7-6
|
07/19 12:35 |
25 |
[462] Lexie Stevens v Sapfo Sakellaridi
[291] |
1-6,6-2,4-6
|
07/19 11:50 |
25 |
[500] Tina Nadine Smith v Lina Gjorcheska
[224] |
6-2,6-7,2-6
|
07/19 11:30 |
25 |
Yuliya Hatouka v Ivana Sebestova
|
5-7,7-6,6-4
|
07/19 10:40 |
25 |
Lea Boskovic v Linda Klimovicova
|
6-7,6-0,6-1
|
07/19 10:00 |
25 |
[190] Leyre Romero Gormaz v Leonie Kung
[429] |
4-6,6-2,6-3
|
07/19 09:40 |
25 |
[172] Darja Semenistaja v Denisa Hindova
[269] |
6-1,7-6
|
07/19 09:00 |
25 |
Weronika Falkowska v Alice Rame
|
4-6,6-4,6-4
|
07/19 08:00 |
25 |
Anika Jaskova v Alexandra Ignatik
|
5-7,0-6
|
07/19 08:00 |
25 |
Natalia Siedliska v Maria Mateas
|
Retired
|
**ITF - Olomouc W60**
Turniej tenisowy ITF - Olomouc W60 to międzynarodowy женский турнир, który odbywa się w Ołomuńcu w Czechach. Turniej jest częścią cyklu ITF Women's World Tennis Tour i należy do kategorii W60, co oznacza, że oferuje pula nagród w wysokości 60 000 dolarów amerykańskich.
Turniej został założony w 2021 roku i odbywa się na kortach twardych. Przyciąga zawodniczki z całego świata, które rywalizują o punkty rankingowe WTA i nagrody pieniężne.
W poprzednich latach turniej wygrywały m.in.:
* 2022: Anna Blinkova (Rosja)
* 2021: Jana Fett (Chorwacja)
Turniej ITF - Olomouc W60 to prestiżowe wydarzenie, które oferuje wysokiej jakości tenis kobietom i stanowi ważną część cyklu ITF Women's World Tennis Tour.