Date | R | Gospodarze v Goście | - |
10/08 13:00 |
29 |
[368] Alison Van Uytvanck v Julia Avdeeva
[353] |
6-4,6-4
|
10/07 14:30 |
28 |
[500] Martyna Kubka v Alison Van Uytvanck
[368] |
6-7,4-6
|
10/07 11:30 |
28 |
[353] Julia Avdeeva v Margaux Rouvroy
[266] |
6-4,6-3
|
10/06 15:50 |
27 |
[368] Alison Van Uytvanck v Emeline Dartron
[418] |
6-2,6-4
|
10/06 13:15 |
27 |
[487] Patricia Maria Tig v Margaux Rouvroy
[266] |
2-6,6-3,3-6
|
10/06 10:50 |
27 |
[500] Martyna Kubka v Valentina Ryser
[387] |
6-4,2-6,6-1
|
10/06 09:00 |
27 |
[285] Mona Barthel v Julia Avdeeva
[353] |
4-6,4-6
|
10/06 08:00 |
26 |
Mona Barthel v Lucie Safarova
|
Walkover
|
10/05 17:00 |
26 |
Rebecca Munk Mortensen v Margaux Rouvroy
|
1-6,1-6
|
10/05 13:25 |
26 |
Marina Melnikova v Alison Van Uytvanck
|
1-6,1-6
|
10/05 11:05 |
26 |
Selina Dal v Emeline Dartron
|
0-6,7-6,1-6
|
10/05 09:45 |
26 |
[387] Valentina Ryser v Sarah Beth Grey
[473] |
6-2,7-6
|
10/05 09:30 |
26 |
[154] Jessika Ponchet v Martyna Kubka
[500] |
1-6,3-6
|
10/05 08:00 |
26 |
[487] Patricia Maria Tig v Emily Appleton
[372] |
6-3,6-2
|
10/05 08:00 |
26 |
Amarni Banks v Julia Avdeeva
|
1-6,3-6
|
10/04 18:15 |
25 |
Jessika Ponchet v Daphnee Mpetshi Perricard
|
6-1,6-0
|
10/04 16:00 |
25 |
Rebecca Munk Mortensen v Sarah Iliev
|
6-4,6-3
|
10/04 11:25 |
25 |
Anna Siskova v Marina Melnikova
|
6-1,2-6,3-6
|
10/04 11:15 |
25 |
[473] Sarah Beth Grey v Anastasia Kulikova
[322] |
6-2,6-4
|
10/04 11:10 |
25 |
Selina Dal v Michaela Laki
|
6-2,6-2
|
10/04 09:50 |
25 |
[422] Emma Lene v Margaux Rouvroy
[266] |
1-6,4-6
|
10/04 08:30 |
25 |
[372] Emily Appleton v Freya Christie
[134] |
7-5,1-6,6-3
|
10/04 08:30 |
25 |
Martyna Kubka v Daria Lopatetska
|
6-0,6-0
|
10/04 08:30 |
25 |
[418] Emeline Dartron v Magali Kempen
[291] |
7-6,1-6,6-2
|
10/03 14:20 |
25 |
[368] Alison Van Uytvanck v Anouk Koevermans
[478] |
6-3,7-5
|
10/03 13:20 |
25 |
[442] Amarni Banks v Jacqueline Cabaj Awad
[488] |
Retired
|
10/03 11:40 |
25 |
[387] Valentina Ryser v Amandine Hesse
[407] |
3-6,6-3,7-6
|
10/03 11:05 |
25 |
[437] Manon Leonard v Julia Avdeeva
[353] |
5-7,4-6
|
10/03 09:00 |
25 |
Lucie Safarova v Yaroslava Bartashevich
|
3-6,6-3,6-1
|
10/03 09:00 |
25 |
[366] Diana Marcinkevica v Patricia Maria Tig
[487] |
2-6,2-6
|
**Turniej tenisowy ITF - Reims W25**
Turniej pod nazwą ITF - Reims W25 to międzynarodowy turniej tenisowy kobiet rozgrywany na nawierzchni twardej w Reims we Francji. Należy do cyklu rozgrywek ITF Women's World Tennis Tour.
**Historia**
Turniej ITF - Reims W25 został założony w 2016 roku i od tego czasu jest rozgrywany corocznie. Zwycięzcami pierwszych edycji były:
* 2016: Alexandra Dulgheru
* 2017: Tamara Korpatsch
* 2018: Lesley Kerkhove
* 2019: Greet Minnen
**Format**
Turniej ITF - Reims W25 składa się z:
* **Singla:** 32 zawodniczki rywalizują w systemie pucharowym
* **Debla:** 16 par rywalizuje w systemie pucharowym
**Punkty rankingowe**
Zawodniczki, które zajmą czołowe miejsca w turnieju ITF - Reims W25, otrzymają punkty rankingowe:
* **Singiel:**
* Zwyciężczyni: 150 punktów
* Finalistka: 90 punktów
* Półfinalistki: 55 punktów
* Ćwierćfinalistki: 25 punktów
* 1 runda: 1 punkt
* **Debel:**
* Zwyciężczynie: 100 punktów
* Finalistki: 60 punktów
* Półfinalistki: 35 punktów
* Ćwierćfinalistki: 18 punktów
* 1 runda: 1 punkt
**Nagrody**
Łączna pula nagród w turnieju ITF - Reims W25 wynosi 25 000 USD. Zwyciężczyni singla otrzyma nagrodę w wysokości 3 959 USD, a finalistka 2 063 USD. Zwyciężczynie debla otrzymają nagrodę w wysokości 1 228 USD, a finalistki 640 USD.