09/24 16:55 |
29 |
Burdet/Manuel v Basile/Williams
|
4-6,3-6
|
09/23 20:00 |
28 |
Ferguson/Reynolds v Burdet/Manuel
|
4-6,5-7
|
09/23 18:40 |
28 |
Catanzariti/Maginley v Basile/Williams
|
4-6,4-6
|
09/23 00:45 |
27 |
Baker/Riffice v Ferguson/Reynolds
|
4-6,6-2,6-10
|
09/22 23:45 |
27 |
Bass/Paroulek v Burdet/Manuel
|
6-3,2-6,8-10
|
09/22 23:30 |
27 |
Basile/Williams v Dickerson/Mostardi
|
6-3,6-3
|
09/22 22:30 |
27 |
Rogers/Sweeney v Catanzariti/Maginley
|
4-6,3-6
|
09/22 00:10 |
26 |
O'Hoisin/Stakusic v Burdet/Manuel
|
2-6,6-2,2-10
|
09/21 22:20 |
26 |
Bucan/Wettengel v Rogers/Sweeney
|
2-6,6-4,0-10
|
11/06 18:20 |
29 |
Broom/Patten v Goldhoff/Paroulek
|
4-6,2-6
|
11/05 21:00 |
28 |
Baker/Zink v Broom/Patten
|
2-6,0-6
|
11/05 19:00 |
28 |
Goldhoff/Paroulek v Lambling/Rodrigues
|
6-1,6-3
|
11/04 21:35 |
27 |
Baker/Zink v Ingildsen/Vale
|
6-3,6-4
|
11/04 20:55 |
27 |
Mesquida Berg/Spec v Goldhoff/Paroulek
|
3-6,2-6
|
11/04 20:30 |
27 |
Broom/Patten v Clark/Perez
|
6-3,7-5
|
11/04 20:00 |
27 |
Lambling/Rodrigues v Redlicki/Zavala
|
4-6,6-3,10-8
|
11/03 23:45 |
26 |
Kirchheimer/Whitehouse v Baker/Zink
|
6-7,6-4,11-13
|
11/03 23:20 |
26 |
Reco/Rousset v Goldhoff/Paroulek
|
4-6,3-6
|
11/03 23:20 |
26 |
Harrison/Sweeney v Clark/Perez
|
5-7,1-6
|
11/02 21:00 |
26 |
Redlicki/Zavala v Draxl/Shimabukuro
|
6-3,6-1
|
11/02 20:05 |
26 |
Kuzuhara/Ponwith v Ingildsen/Vale
|
6-3,2-6,3-10
|
11/02 18:50 |
26 |
Broom/Patten v Sookton-Eng/Trongcharoenchaikul
|
6-4,6-0
|
11/02 18:30 |
26 |
Bortnick/Rogers v Lambling/Rodrigues
|
3-6,3-6
|
09/25 17:30 |
29 |
Reco/Rousset v Asaba/Bangoura
|
6-3,3-6,10-6
|
09/24 19:15 |
28 |
Jirousek/Vives Marcos v Asaba/Bangoura
|
Walkover
|
09/24 19:05 |
28 |
Kodat/Whitehouse v Reco/Rousset
|
3-6,6-4,5-10
|
09/23 23:15 |
27 |
Jirousek/Vives Marcos v Damm/Zink
|
5-7,7-6,10-8
|
09/23 21:25 |
27 |
Reco/Rousset v Bass/Paroulek
|
7-6,7-6
|
09/23 21:00 |
27 |
Broom/Patten v Asaba/Bangoura
|
6-1,2-6,8-10
|
09/23 19:20 |
27 |
Kodat/Whitehouse v Bucan/Zavala
|
6-4,4-6,11-9
|