Date | R | Gospodarze v Goście | - |
---|---|---|---|
03/23 17:00 | 25 | [14] KTE-Duna v Kaposvari [12] | 104-89 |
03/23 17:00 | 25 | [5] DEAC Debreceni v Budapesti Honved SE [10] | 73-75 |
03/23 17:00 | 25 | [4] ZTE KK v Alba Fehervar [2] | 89-83 |
03/22 17:00 | 25 | [6] Sopron KC v SZTE-Szedeak [9] | 96-102 |
03/16 18:00 | 24 | [9] NKA Pecs v KTE-Duna [14] | 79-75 |
03/16 17:00 | 24 | [10] SZTE-Szedeak v Atomeromu [12] | 92-87 |
03/16 17:00 | 24 | [11] Kaposvari v OSE Lions [13] | 84-102 |
03/16 17:00 | 24 | [8] Budapesti Honved SE v Sopron KC [7] | 67-68 |
03/16 17:00 | 24 | [5] ZTE KK v Falco Szombathely [1] | 97-85 |
03/16 17:00 | 24 | [6] Kormend v Szolnoki Olaj [3] | 85-90 |
03/16 16:00 | 24 | [2] Alba Fehervar v DEAC Debreceni [4] | 101-81 |
03/10 17:00 | 23 | [5] Sopron KC v Alba Fehervar [2] | 95-101 |
03/10 17:00 | 23 | [13] SZTE-Szedeak v Kaposvari [10] | 89-77 |
03/09 17:00 | 23 | [12] OSE Lions v NKA Pecs [10] | 91-106 |
03/09 17:00 | 23 | [11] Atomeromu v Budapesti Honved SE [9] | 63-78 |
03/09 17:00 | 23 | [3] DEAC Debreceni v ZTE KK [7] | 51-66 |
03/08 17:00 | 23 | [1] Falco Szombathely v Szolnoki Olaj [3] | 88-75 |
03/08 17:00 | 23 | [14] KTE-Duna v Kormend [5] | 81-78 |
03/02 18:00 | 22 | [11] NKA Pecs v SZTE-Szedeak [12] | 110-74 |
03/02 17:00 | 22 | [4] DEAC Debreceni v Falco Szombathely [1] | 85-81 |
03/02 17:00 | 22 | [8] Zalakeramia-ZTE KK v Soproni KC [5] | 96-71 |
03/02 17:00 | 22 | [3] Szolnoki Olaj v KTE-Duna Aszfalt [14] | 70-59 |
03/02 17:00 | 22 | [6] BC Kormend v OSE Lions [13] | 79-117 |
03/02 16:00 | 22 | [2] Alba Fehervar v Atomeromu Paks SE [7] | 105-76 |
02/29 18:00 | 22 | [10] Budapesti Honved SE v Kaposvari [7] | 100-91 |
02/15 18:00 | 21 | [6] Soproni KC v DEAC Debreceni [3] | 69-64 |
02/14 18:00 | 21 | [12] Budapesti Honved SE v NKA Pecs [9] | 95-63 |
02/14 17:00 | 21 | [8] Kaposvari v Alba Fehervar [2] | 92-89 |
02/14 17:00 | 21 | [10] Atomeromu v ZTE KK [7] | 90-88 |
02/14 17:00 | 21 | [1] Falco Szombathely v KTE-Duna [14] | 94-75 |
Nemzeti Bajnokság I/A – węgierska profesjonalna liga koszykówki, reprezentująca najwyższa klasę rozgrywkową w tym kraju.