Date | R | Gospodarze v Goście | - |
06/26 15:30 |
26 |
Brunskog/Fossa Huergo v Portela/Zlatarova
|
3-6,4-6
|
06/26 14:00 |
26 |
Jocovic/Sarioglan v Milovanovic/Rusova
|
4-6,2-6
|
06/25 15:00 |
26 |
Ricci/Simonelli v Lacasse/Perez Garcia
|
4-6,1-6
|
06/25 15:00 |
26 |
A-Da Rosa/Cavelli v Brancaccio/Panfilov
|
2-6,1-6
|
06/25 13:30 |
26 |
Capurro Taborda/Turati v Alhussein Abdel Aziz/Nylander Altelius
|
6-2,5-7,11-9
|
06/22 14:50 |
29 |
Touly/Turati v Estable/Perez Garcia
|
6-7,7-5,10-8
|
06/22 14:30 |
28 |
Touly/Turati v Pinto/Rocchetti
|
6-2,6-3
|
06/21 13:30 |
28 |
Bouzo Zanotti/Brancaccio v Estable/Perez Garcia
|
2-6,6-2,8-10
|
06/20 15:40 |
27 |
Fita Boluda/Zeballos v Touly/Turati
|
2-6,6-4,8-10
|
06/20 15:30 |
27 |
Ganga/Lacasse v Estable/Perez Garcia
|
6-4,4-6,7-10
|
06/20 13:50 |
27 |
Portela/Zlatarova v Pinto/Rocchetti
|
3-6,4-6
|
06/20 13:30 |
27 |
Ricci/Simone v Bouzo Zanotti/Brancaccio
|
3-6,2-6
|
06/18 13:35 |
26 |
A-Da Rosa/Fossa Huergo v Ganga/Lacasse
|
0-6,2-6
|
06/18 13:10 |
26 |
Fita Boluda/Zeballos v Poduraeva/Sarioglan
|
6-1,6-3
|
06/18 12:55 |
26 |
Touly/Turati v Kudelova/Milovanovic
|
6-2,6-1
|
06/18 12:50 |
26 |
Poplavska/Stamatova v Portela/Zlatarova
|
5-7,6-3,7-10
|
06/18 12:00 |
26 |
Ricci/Simone v Riera/Yadav
|
6-4,6-3
|
06/18 12:00 |
26 |
Brunskog/Joksovic v Bouzo Zanotti/Brancaccio
|
4-6,2-6
|
06/18 11:45 |
26 |
Jocovic/Rastegaeva v Estable/Perez Garcia
|
2-6,0-6
|
06/18 10:35 |
26 |
Pinto/Rocchetti v Bouzgarrou/Dabomve
|
6-0,6-1
|
06/14 16:15 |
28 |
Marfutina/Poplavska v Fourouclas/Vojcinakova
|
3-6,7-5,10-8
|
06/13 13:45 |
27 |
Ganga/Lacasse v Capurro Taborda/Perez-Garcia
|
3-6,6-3,11-9
|
06/13 13:45 |
27 |
Fourouclas/Vojcinakova v Mareen/Pysson
|
7-6,7-5
|
06/13 13:00 |
27 |
Marfutina/Poplavska v El Sayed/Jaeger
|
Walkover
|
06/12 15:10 |
26 |
Mareen/Pysson v Poduraeva/Sposetti
|
6-2,6-4
|
06/12 15:00 |
26 |
Kudelova/Saccani v Capurro Taborda/Perez-Garcia
|
1-6,2-6
|
06/12 14:00 |
26 |
Lene/Rouvroy v Lavino/Pinto
|
6-0,6-4
|
06/12 14:00 |
26 |
Arias Manjon/Tishchenko v Fourouclas/Vojcinakova
|
2-6,2-6
|
06/11 15:25 |
26 |
Ganga/Lacasse v Riera/Yadav
|
6-4,6-0
|
06/11 12:00 |
26 |
El Sayed/Jaeger v Bouzgarrou/Dabomve
|
6-1,6-3
|
**ITF W15 Tabarka WD**
To jest turniej tenisowy kobiet organizowany przez Międzynarodową Federację Tenisową (ITF). Turniej ten odbywa się w Tabarce w Tunezji i jest częścią serii ITF Women's World Tennis Tour, która zapewnia platformę dla zawodniczek do rywalizacji na arenie międzynarodowej i zdobywania punktów rankingowych ITF.
**Kategoria:** Turniej ITF W15
**Data:** [Wpisz datę rozpoczęcia i zakończenia turnieju]
**Miejsce:** Tabarka, Tunezja
**Kort:** Nawierzchnia twarda
**Nagrody:** 15 000 USD w gotówce i punkty rankingowe ITF
**Harmonogram:**
* Główne losowanie gry pojedynczej: [Wpisz datę rozpoczęcia i zakończenia]
* Główne losowanie gry podwójnej: [Wpisz datę rozpoczęcia i zakończenia]
**Lista uczestników:**
Lista uczestników zostanie ogłoszona bliżej terminu turnieju.
**Format:**
Turniej będzie rozgrywany w formacie eliminacji bezpośredniej. W grze pojedynczej odbędzie się 32-osobowe główne losowanie, a w grze podwójnej 16-drużynowe główne losowanie.
**Transmisja:**
Transmisje na żywo z wybranych meczów będą dostępne na stronie internetowej ITF i w mediach społecznościowych.
**Patronat:**
Turniej jest wspierany przez Międzynarodową Federację Tenisową (ITF) i Tunezyjską Federację Tenisową.