Date | R | Gospodarze v Goście | - |
01/29 13:30 |
29 |
[121] Oceane Dodin v Audrey Albie
[263] |
3-6,6-2,7-5
|
01/28 14:15 |
28 |
[121] Oceane Dodin v Daria Snigur
[147] |
6-3,6-2
|
01/28 12:30 |
28 |
[179] Oksana Selekhmeteva v Audrey Albie
[263] |
4-6,4-6
|
01/27 19:20 |
27 |
Audrey Albie v Amandine Monnot
|
6-1,6-3
|
01/27 13:55 |
27 |
[179] Oksana Selekhmeteva v Simona Waltert
[128] |
6-3,6-3
|
01/27 11:55 |
27 |
[121] Oceane Dodin v Jessika Ponchet
[164] |
4-6,6-1,7-5
|
01/27 10:30 |
27 |
[326] Zeynep Sonmez v Daria Snigur
[147] |
3-6,5-7
|
01/26 20:30 |
26 |
[145] Elsa Jacquemot v Audrey Albie
[263] |
6-4,5-7,3-6
|
01/26 18:05 |
26 |
Amandine Monnot v Urszula Radwańska
|
6-3,5-7,6-4
|
01/26 15:05 |
26 |
[179] Oksana Selekhmeteva v Iryna Shymanovich
[229] |
6-3,6-1
|
01/26 14:00 |
26 |
[419] Celine Naef v Simona Waltert
[128] |
6-2,3-6,4-6
|
01/26 13:40 |
26 |
[121] Oceane Dodin v Sofya Lansere
[443] |
7-6,6-2
|
01/26 11:25 |
26 |
[412] Alice Tubello v Jessika Ponchet
[164] |
6-7,5-7
|
01/26 09:30 |
26 |
[137] Erika Andreeva v Zeynep Sonmez
[326] |
4-6,6-7
|
01/26 09:25 |
26 |
[341] Susan Bandecchi v Daria Snigur
[147] |
3-6,3-6
|
01/25 18:30 |
25 |
[163] Chloe Paquet v Oksana Selekhmeteva
[179] |
5-7,4-6
|
01/25 16:25 |
25 |
[419] Celine Naef v Arlinda Rushiti
[398] |
3-6,6-3,6-4
|
01/25 16:20 |
25 |
Tiantsoa S R Rajaonah v Simona Waltert
|
2-6,4-6
|
01/25 15:20 |
25 |
[171] Alexandra Ignatik v Sofya Lansere
[443] |
1-6,0-6
|
01/25 14:55 |
25 |
[121] Oceane Dodin v Lucie Nguyen Tan
[373] |
6-4,6-2
|
01/25 13:55 |
25 |
[137] Erika Andreeva v Maria Bondarenko
[393] |
6-0,6-0
|
01/25 12:50 |
25 |
[429] Andreea Mitu v Daria Snigur
[147] |
5-7,6-4,5-7
|
01/25 12:40 |
25 |
Susan Bandecchi v Chloe Noel
|
6-2,6-2
|
01/25 10:55 |
25 |
[229] Iryna Shymanovich v Aneta Laboutkova
[451] |
6-3,6-4
|
01/25 09:55 |
25 |
[326] Zeynep Sonmez v Irina Maria Bara
[173] |
6-4,5-7,6-4
|
01/25 08:30 |
25 |
[285] Alice Robbe v Alice Tubello
[412] |
3-6,2-6
|
01/25 08:25 |
25 |
Amandine Monnot v Julie Belgraver
|
6-4,5-7,6-4
|
01/24 18:30 |
25 |
[350] Urszula Radwańska v Ylena In-Albon
[123] |
6-4,4-6,6-2
|
01/24 15:05 |
25 |
[467] Emeline Dartron v Jessika Ponchet
[164] |
4-6,6-7
|
01/24 13:45 |
25 |
Gaelle Desperrier v Audrey Albie
|
4-6,3-6
|
**ITF - Andrezieux-Boutheon W60**
Turniej tenisowy ITF - Andrezieux-Boutheon W60 to profesjonalny kobiecy turniej tenisowy, który odbywa się w Andrezieux-Boutheon we Francji na kortach twardych w hali. Jest częścią cyklu rozgrywek ITF Women's World Tennis Tour i stanowi jedną z wyższych kategorii turniejów kobiecych na tym szczeblu, tuż za turniejami rangi WTA.
Turniej został założony w 2005 roku i od tamtej pory odbywa się corocznie. Przyciąga najlepsze zawodniczki z całego świata, które walczą o punkty rankingowe i nagrody pieniężne. Pula nagród turnieju wynosi 60 000 dolarów, a zwyciężczyni otrzymuje 80 punktów rankingowych.
Wśród dotychczasowych zwyciężczyń turnieju można wymienić takie nazwiska jak:
* Daniela Hantuchova (Słowacja)
* Petra Cetkovska (Czechy)
* Jana Fett (Chorwacja)
* Tamira Paszek (Austria)
* Ana Bogdan (Rumunia)
Turniej ITF - Andrezieux-Boutheon W60 jest ważnym wydarzeniem w kalendarzu tenisowym i stanowi doskonałą okazję dla zawodniczek do zdobycia cennych punktów rankingowych oraz zaprezentowania swoich umiejętności szerszej publiczności.