Date | R | Gospodarze v Goście | - |
06/07 10:40 |
19 |
[192] Lara Arruabarrena v Alexandra Cadantu
[317] |
0-6,5-7
|
06/07 10:30 |
25 |
[144] Ana Konjuh v Liudmila Samsonova
[106] |
6-1,6-7,4-6
|
06/07 08:30 |
19 |
Ekaterine Gorgodze v Ayline Esina Samardzic
|
6-0,6-0
|
06/07 08:30 |
19 |
Whitney Osuigwe v Lulu Sun
|
6-3,2-6,4-6
|
06/07 08:30 |
19 |
[200] Asia Muhammad v Dalma Galfi
[239] |
6-3,1-6,2-6
|
06/09 18:05 |
29 |
[60] Tamara Zidansek v Sara Sorribes Tormo
[75] |
7-5,7-5
|
06/08 15:25 |
28 |
[90] Anna Karolina Schmiedlova v Sara Sorribes Tormo
[75] |
4-6,0-6
|
06/08 13:00 |
28 |
[60] Tamara Zidansek v Kaja Juvan
[131] |
2-6,7-5,7-5
|
06/07 16:25 |
27 |
[95] Laura Siegemund v Sara Sorribes Tormo
[75] |
1-6,0-6
|
06/07 14:50 |
27 |
[76] Aleksandra Krunic v Kaja Juvan
[131] |
5-7,3-6
|
06/07 13:20 |
27 |
[93] Jil Teichmann v Anna Karolina Schmiedlova
[90] |
3-6,4-6
|
06/07 11:00 |
27 |
[60] Tamara Zidansek v Timea Bacsinszky
[94] |
7-6,6-4
|
06/06 17:00 |
26 |
[131] Kaja Juvan v Astra Sharma
[92] |
6-1,6-0
|
06/06 13:55 |
26 |
[95] Laura Siegemund v Tereza Mrdeza
[199] |
3-6,7-6,6-1
|
06/06 13:15 |
26 |
[380] Anna-Lena Friedsam v Anna Karolina Schmiedlova
[90] |
6-4,0-6,6-7
|
06/06 12:40 |
26 |
[76] Aleksandra Krunic v Ana Bogdan
[123] |
6-2,6-1
|
06/06 12:40 |
26 |
[93] Jil Teichmann v Ysaline Bonaventure
[114] |
6-2,6-2
|
06/06 11:00 |
26 |
[60] Tamara Zidansek v Stefanie Voegele
[97] |
3-6,6-2,6-3
|
06/06 11:00 |
26 |
[144] Varvara Flink v Sara Sorribes Tormo
[75] |
3-6,2-6
|
06/06 11:00 |
26 |
[121] Nao Hibino v Timea Bacsinszky
[94] |
2-6,4-6
|
06/05 18:30 |
25 |
[95] Laura Siegemund v Tena Lukas
[286] |
6-2,6-2
|
06/05 14:30 |
25 |
[76] Aleksandra Krunic v Olga Danilovic
[125] |
7-6,6-2
|
06/05 12:30 |
25 |
[380] Anna-Lena Friedsam v Lea Boskovic
[462] |
6-4,6-4
|
06/05 12:25 |
25 |
[60] Tamara Zidansek v Mandy Minella
[100] |
7-5,6-2
|
06/05 11:55 |
25 |
[152] Ekaterine Gorgodze v Varvara Flink
[144] |
3-6,5-7
|
06/05 11:00 |
25 |
[114] Ysaline Bonaventure v Paula Badosa Gibert
[128] |
6-3,6-2
|
06/05 11:00 |
25 |
[131] Kaja Juvan v Dalila Jakupovic
[105] |
6-2,6-0
|
06/05 11:00 |
25 |
[318] Jana Fett v Stefanie Voegele
[97] |
2-6,2-6
|
06/04 18:30 |
25 |
[346] Denisa Allertova v Tereza Mrdeza
[199] |
1-6,0-6
|
06/04 14:40 |
25 |
Anna Tatishvili v Timea Bacsinszky
|
2-6,2-6
|
**WTA Bol**
**WTA Bol** to międzynarodowy turniej tenisowy kobiet rozgrywany na kortach ceglanych w Bol w Chorwacji. Impreza należy do cyklu WTA 125, a jej pierwsza edycja odbyła się w 2021 roku.
**Historia**
Turniej **WTA Bol** został po raz pierwszy rozegrany w 2021 roku jako część cyklu WTA 125. Zastąpił on rozgrywany w latach 2009-2020 turniej ATP Bol na kortach twardych. Pierwszą zwyciężczynią została Kaja Juvan ze Słowenii, która w finale pokonała Jasmine Paolini z Włoch.
**Kort**
Turniej **WTA Bol** rozgrywany jest na kortach ceglanych o nazwie Punta Zlatni Rat. Kort jest otoczony przez morze Adriatyckie, co zapewnia malownicze widoki podczas meczów.
**Zwyciężczynie**
* 2021: Kaja Juvan (Słowenia)
**Kategorie turnieju**
* Singiel kobiet
* Debel kobiet
**Ranking WTA**
Turniej **WTA Bol** zapewnia punkty do rankingu WTA. Zwyciężczyni singla otrzymuje 160 punktów, a zwyciężczynie debla otrzymują 90 punktów.
**Transmisje**
Turniej **WTA Bol** jest transmitowany na całym świecie przez różne stacje telewizyjne i platformy streamingowe.