Date | R | Gospodarze v Goście | - |
06/19 12:45 |
25 |
[221] Giovanni M Perricard v Jakub Mensik
[217] |
7-6,3-6,7-6
|
06/19 12:30 |
25 |
[194] Zdenek Kolar v Damir Dzumhur
[164] |
6-2,6-2
|
06/19 11:40 |
19 |
[368] Carlos Taberner v Neil Oberleitner
[159] |
1-6,5-7
|
06/19 10:55 |
19 |
[336] Javier Barranco Cosano v Manuel Guinard
[380] |
3-6,5-7
|
06/19 10:30 |
19 |
[210] Emilio Nava v Jerome Kym
[367] |
3-6,6-7
|
06/19 09:00 |
19 |
[264] Rudolf Molleker v Kai Wehnelt
[183] |
6-4,6-4
|
06/19 09:00 |
19 |
[379] Carlos Sanchez Jover v Ulises Blanch
[461] |
3-6,6-0,4-6
|
06/19 09:00 |
19 |
[464] Sebastian Gima v David Jorda Sanchis
[440] |
2-6,4-6
|
06/18 15:50 |
14 |
[169] Neil Oberleitner v Saba Purtseladze
[430] |
6-4,6-0
|
06/18 15:40 |
14 |
[208] Emilio Nava v David Pichler
[489] |
7-6,4-6,6-2
|
06/18 14:40 |
14 |
Borys Zgola v Manuel Guinard
|
0-6,2-6
|
06/18 13:35 |
14 |
[365] Javier Barranco Cosano v Joao Domingues
[466] |
6-4,6-1
|
06/18 13:30 |
14 |
[470] Rigele Te v Ulises Blanch
[461] |
6-7,5-7
|
06/18 11:30 |
14 |
Carlos Taberner v Tomasz Berkieta
|
3-6,6-3,7-6
|
06/18 11:10 |
14 |
[152] Petr Nouza v Jerome Kym
[422] |
5-7,6-7
|
06/18 10:15 |
14 |
Carlos Sanchez Jover v Miguel Damas
|
7-5,0-6,7-6
|
06/18 09:50 |
14 |
Aleksander Blus v David Jorda Sanchis
|
2-6,2-6
|
06/18 08:30 |
14 |
Robert Strombachs v Sebastian Gima
|
3-6,5-7
|
06/18 08:30 |
14 |
[184] Kai Wehnelt v Kalin Ivanovski
[412] |
6-3,3-6,6-3
|
06/18 08:30 |
14 |
Rudolf Molleker v Oskar Grzegorzewski
|
6-1,6-2
|
06/05 13:00 |
29 |
[68] Arthur Rinderknech v Marcelo Tomas Barrios Vera
[137] |
6-3,7-6
|
06/04 12:35 |
28 |
[68] Arthur Rinderknech v Dimitar Kuzmanov
[197] |
6-3,7-6
|
06/04 11:00 |
28 |
[137] Marcelo Tomas Barrios Vera v Genaro Alberto Olivieri
[248] |
6-4,6-1
|
06/03 15:20 |
27 |
[108] Chun Hsin Tseng v Dimitar Kuzmanov
[197] |
4-6,2-6
|
06/03 14:20 |
27 |
[248] Genaro Alberto Olivieri v Alexander Shevchenko
[234] |
6-4,3-6,6-2
|
06/03 13:00 |
27 |
[68] Arthur Rinderknech v Daniel Dutra Da Silva
[272] |
7-6,7-5
|
06/03 11:00 |
27 |
[137] Marcelo Tomas Barrios Vera v Zizou Bergs
[199] |
7-5,3-6,7-6
|
06/02 13:35 |
26 |
Daniel Dutra Da Silva v Camilo Ugo Carabelli
|
Walkover
|
06/02 12:15 |
26 |
[199] Zizou Bergs v Daniel Elahi Galan
[106] |
6-4,6-2
|
06/02 11:35 |
26 |
[137] Marcelo Tomas Barrios Vera v Elmar Ejupovic
[418] |
6-2,7-5
|
**Challenger Poznań: elitarny turniej tenisowy w sercu Wielkopolski**
Z dumą ogłaszamy Challenger Poznań - prestiżowy turniej tenisowy, który odbędzie się w uroczym mieście Poznań. Przez cały tydzień najlepsze rakiety świata będą walczyć o zwycięstwo na prestiżowych kortach Centrum Tenisowego w Parku Cytadela.
Challenger Poznań to nie tylko sportowe widowisko, ale również okazja do spotkania się z czołowymi tenisistami, skorzystania z atrakcji towarzyszących i zanurzenia się w wyjątkowej atmosferze tenisowego święta.
**Niezwykłe emocje i mistrzowska rywalizacja**
Na kortach Challenger Poznań zobaczymy zawodników z czołówki światowego rankingu ATP. Gwarantujemy najwyższy poziom gry, zapierające dech w piersiach wymiany i niezapomniane emocje.
**Atrakcje dla każdego**
Oprócz rozgrywek turniejowych przygotowaliśmy szereg atrakcji dla kibiców w każdym wieku:
* strefa kibica z food truckami i animacjami,
* spotkania z gwiazdami tenisa,
* konkursy z nagrodami,
* strefa dla dzieci z licznymi atrakcjami.
**Poznań tętniący tenisem**
W dniach turnieju Poznań stanie się tenisową stolicą Polski. W całym mieście planujemy wydarzenia towarzyszące, takie jak:
* wystawy poświęcone historii tenisa,
* spotkania z trenerami i ekspertami,
* warsztaty tenisowe dla dzieci i młodzieży.
**Nie czekaj, zarezerwuj swoje miejsce!**
Bilety na Challenger Poznań są już dostępne w sprzedaży. Zapewnij sobie miejsce na tenisowym spektaklu roku i wspieraj najlepszych zawodników świata.
Challenger Poznań - Przeżyj tenisowe emocje na najwyższym poziomie!