Tenis |
ITF - Bukareszt W15 - WD |
05/07 13:30 |
Adascalitei/Necula v Anghel/Herea
|
|
2-6,1-6
|
|
Wyścigi konne |
Vaal (SA) |
05/07 13:30 |
Vaal (SA) (Wyścig 1) v
|
|
View
|
|
Tenis |
Challenger Mauthausen |
05/07 13:30 |
Elias Ymer v Roman Andres Burruchaga
|
|
6-3,3-6,4-6
|
|
Piłka nożna |
Egipt - Division 2 |
05/07 13:30 |
El Seka El Hadid v Petrojet
|
|
1-2
|
|
Wyścigi psów |
Romford |
05/07 13:29 |
Romford (Wyścig 8) v
|
|
View
|
|
Tenis |
UTR Pro - Skopje - Kobiety |
05/07 13:26 |
Ela Plosnik v Elina Nepliy
|
|
2-6,1-6
|
|
Tenis stołowy |
TT Elite Series |
05/07 13:25 |
Szymon Seroka v Aleksander Lilien
|
|
3-0
|
|
Tenis stołowy |
TT Cup |
05/07 13:25 |
Adam Martin Rek v Martin Dolezal
|
|
3-1
|
|
Tenis stołowy |
TT Elite Series |
05/07 13:25 |
Grzegorz Adamiak v Krystian Kolodziej
|
|
3-2
|
|
Tenis stołowy |
Setka Cup |
05/07 13:25 |
Fedir Chashchin v Oleksandr Sharanyuk
|
|
3-0
|
|
Tenis stołowy |
Setka Cup |
05/07 13:25 |
Serhii Prus v Ihor Syniavskyi
|
|
0-3
|
|
Wyścigi konne |
Ffos Las |
05/07 13:25 |
Ffos Las (Wyścig 2) v
|
|
View
|
|
Wyścigi psów |
Perry Barr |
05/07 13:24 |
Perry Barr (Wyścig 10) v
|
|
View
|
|
Wyścigi psów |
Tralee |
05/07 13:22 |
Tralee (Wyścig 2) v
|
|
View
|
|
Wyścigi psów |
AUS Mandurah |
05/07 13:21 |
Wyścig 3 Mandurah v
|
|
View
|
|
Tenis stołowy |
TT Cup |
05/07 13:20 |
Vladimir Svoboda v Martin Novak
|
|
3-2
|
|
Wyścigi psów |
Monmore |
05/07 13:17 |
Monmore (Wyścig 8) v
|
|
View
|
|
Piłka nożna |
Kolumbia - Liga regionalna |
05/07 13:15 |
Envigado FC - Rezerwa v Tiendas Margos
|
|
1-0
|
|
Piłka nożna |
Zanzibar - Premier League |
05/07 13:15 |
Hard Rock SC v KMKM
|
|
1-0
|
|
Tenis stołowy |
TT Elite Series |
05/07 13:15 |
Mateusz Gołębiowski v Piotr Chodorski
|
|
1-3
|
|
Tenis |
ATP Rzym |
05/07 13:15 |
Jeffrey John Wolf v Hamad Medjedovic
|
|
1-6,4-6
|
|
Tenis stołowy |
WTT Saudi Smash - XD |
05/07 13:15 |
Sun/Wang v Ghorpade/Desai
|
|
3-0
|
|
Tenis |
ITF - Monastir W15 |
05/07 13:15 |
Priska Madelyn Nugroho v Yasmin Ezzat
|
|
6-2,6-1
|
|
Tenis stołowy |
Setka Cup |
05/07 13:15 |
Marek Drbohlav v Martin Vana
|
|
3-2
|
|
Tenis |
ITF W35 Bastad WD |
05/07 13:15 |
Johansson/Nylander Altelius v Bjork/Saner
|
|
6-0,6-3
|
|
Wyścigi konne |
Fakenham |
05/07 13:15 |
Fakenham (Wyścig 5) v
|
|
View
|
|
Wyścigi konne |
Chantilly |
05/07 13:14 |
Chantilly (Wyścig 4) v
|
|
View
|
|
Wyścigi psów |
AUS Townsville |
05/07 13:13 |
Wyścig 12 Townsville v
|
|
View
|
|
Wyścigi psów |
Oxford |
05/07 13:12 |
Oxford (Wyścig 5) v
|
|
View
|
|
Tenis |
ITF - Valldoreix M25 - MD |
05/07 13:10 |
Bueno Gil/Forcano v Kravtsov/Radulov
|
|
6-3,6-2
|
|
Tenis stołowy |
Setka Cup |
05/07 13:10 |
Stepan Grygorenko v Vasiliy Smyk
|
|
2-3
|
|
Tenis |
ITF - Antalya W15 |
05/07 13:10 |
Verena Meliss v Doga Turkmen
|
|
6-7,7-5,6-4
|
|
Wyścigi psów |
Romford |
05/07 13:09 |
Romford (Wyścig 8) v
|
|
View
|
|
Darts |
Players Championship 10 |
05/07 13:05 |
Daryl Gurney v Leighton Bennett
|
|
6-0
|
|
Darts |
Players Championship 10 |
05/07 13:05 |
Scott Williams v Patrick Geeraets
|
|
6-1
|
|
Darts |
Players Championship 10 |
05/07 13:05 |
Gian van Veen v Jitse van der Wal
|
|
6-1
|
|
Tenis stołowy |
TT Cup |
05/07 13:05 |
Karol Prokop v Franciszek Jastrzebowski
|
|
3-2
|
|
Tenis stołowy |
Setka Cup |
05/07 13:05 |
Valeriy Melnik v Roman Cherevko
|
|
2-3
|
|
Tenis stołowy |
Setka Cup |
05/07 13:05 |
Andrii Zeniuk v Vasily Verbyany
|
|
0-3
|
|
Tenis |
ATP Rzym |
05/07 13:05 |
Facundo Bagnis v Botic Van De Zandschulp
|
|
3-6,1-6
|
|
Tenis |
ITF - Kursumlijska Banja M25 |
05/07 13:05 |
Boris Butulija v Fabrizio Andaloro
|
|
3-6,1-6
|
|
Tenis stołowy |
TT Elite Series |
05/07 13:05 |
Daniel Lis v Lukasz Jarocki
|
|
3-2
|
|
Tenis |
ITF - Varnamo M25 - MD |
05/07 13:05 |
K Larsson/Saidizand v Pel/Stidell
|
|
3-6,3-6
|
|
Wyścigi konne |
Navan |
05/07 13:05 |
Navan (Wyścig 5) v
|
|
View
|
|
Wyścigi psów |
Perry Barr |
05/07 13:04 |
Perry Barr (Wyścig 10) v
|
|
View
|
|
Wyścigi psów |
Tralee |
05/07 13:02 |
Tralee (Wyścig 2) v
|
|
View
|
|
Wyścigi psów |
AUS Mandurah |
05/07 13:02 |
Wyścig 3 Mandurah v
|
|
View
|
|
Wyścigi konne |
Compiegne |
05/07 13:00 |
Compiegne (Wyścig 6) v
|
|
View
|
|
Siatkówka |
Russia Vyscha League B |
05/07 13:00 |
Obninsk v Kristall Voronezh
|
|
0-3
|
|
Tenis stołowy |
Czechy - Liga Pro |
05/07 13:00 |
Ivo Palmi v Jiri Foltynek
|
|
2-3
|
|
Tenis stołowy |
Czechy - Liga Pro |
05/07 13:00 |
Ondrej Pros v Martin Zizka
|
|
3-0
|
|
Tenis stołowy |
Czechy - Liga Pro |
05/07 13:00 |
Ladislav Janousek v Vaclav Hruska Sr
|
|
3-1
|
|
Piłka nożna |
Arabia Saudyjska - Premier League U19 |
05/07 13:00 |
Al Ittihad U19 v Al Qadisiya Al Khubar U19
|
|
2-2
|
|
Darts |
Players Championship 10 |
05/07 13:00 |
Gary Anderson v Richie Burnett
|
|
5-6
|
|
Piłka nożna |
Inny mecz |
05/07 13:00 |
Utsiktens BK U21 v Elfsborg U21
|
|
2-3
|
|
Tenis stołowy |
Czechy - Liga Pro |
05/07 13:00 |
Vladimir Kubat v Cesta Havrda
|
|
2-3
|
|
Tenis stołowy |
TT Cup |
05/07 13:00 |
Dawid Stapor v Maciej Kolek
|
|
0-3
|
|
Tenis stołowy |
TT Star Series |
05/07 13:00 |
Michal Blinka v Frantisek Onderka
|
|
3-0
|
|
Tenis stołowy |
TT Elite Series |
05/07 13:00 |
Artur Sobel v Jakub Wozniak
|
|
0-3
|
|
Piłka nożna |
Izrael - Liga Juniorów |
05/07 13:00 |
Hapoel Haifa U19 v FC Ashdod U19
|
|
3-1
|
|
Tenis stołowy |
Setka Cup |
05/07 13:00 |
Yevhenii Honchar v Anton Tur
|
|
3-0
|
|
E-Sport |
CS2 - CCT Europe Series 2 |
05/07 13:00 |
RUSH B v MOUZ NXT
|
|
1-1
|
|
E-Sport |
CS2 - Hellcase Cup |
05/07 13:00 |
Sashi Esport v 9Pandas
|
|
2-1
|
|
Tenis |
WTA Rzym |
05/07 13:00 |
Laura Siegemund v Julia Riera
|
|
6-4,6-4
|
|
Tenis |
ITF - Doboj M15 - MD |
05/07 13:00 |
Brunclik/Cerny v Mishkin/Verbin
|
|
4-6,6-2,10-7
|
|
Siatkówka |
Mecze |
05/07 13:00 |
Al Hilal v Al Ibtissam
|
|
3-1
|
|
Tenis stołowy |
Setka Cup |
05/07 13:00 |
Oleksandr Maslovets v Mykola Antikuz
|
|
3-0
|
|
Tenis |
WTA Rzym |
05/07 13:00 |
Martina Trevisan v Yulia Putintseva
|
|
3-6,4-6
|
|
Piłka nożna |
Towarzyskie mecze klubowe |
05/07 13:00 |
Negeri Sembilan v Tanjong Pagar United
|
|
2-0
|
|
Piłka ręczna |
Rumunia - Liga Nationala - Kobiety |
05/07 13:00 |
ASC Corona Brasov - Kobiety v Gloria Bistrita - Kobiety
|
|
37-34
|
|
Koszykówka |
Francja - LNB Espoirs U21 |
05/07 13:00 |
Paris U21 v Roanne U21
|
|
79-100
|
|
Koszykówka |
Rumunia - LNB |
05/07 13:00 |
Phoenix Galati v Craiova
|
|
61-108
|
|
E-Sport |
CS2 - EsportsBattle |
05/07 13:00 |
NightRaid v Purple Haze
|
|
0-1
|
|
Tenis |
Challenger Santos |
05/07 13:00 |
Valerio Aboian v Alvaro G Meza
|
|
5-7,4-6
|
|
Tenis |
Challenger Santos |
05/07 13:00 |
Dmitry Popko v Guido Ivan Justo
|
|
6-0,7-5
|
|
Tenis |
Challenger Santos |
05/07 13:00 |
Pedro Boscardin Dias v Juan Bautista Torres
|
|
5-7,1-6
|
|
Piłka nożna |
Uzbekistan - PFL |
05/07 13:00 |
Dinamo Samarqand v FK Olympic Tashkent
|
|
Postponed
|
|
Piłka nożna |
Uzbekistan - PFL |
05/07 13:00 |
Pakhtakor Tashkent v FK Metallurg Bekabad
|
|
4-3
|
|
Piłka nożna |
Uganda - Premier League |
05/07 13:00 |
Maroons v Arua Hill SC
|
|
View
|
|
Piłka nożna |
Uganda - Premier League |
05/07 13:00 |
Mbarara City v URA
|
|
0-0
|
|
Piłka nożna |
Uganda - Premier League |
05/07 13:00 |
Gaddafi FC v Maroons
|
|
3-1
|
|
Wyścigi psów |
Monmore |
05/07 12:57 |
Monmore (Wyścig 8) v
|
|
View
|
|
Piłka nożna |
Arabia Saudyjska - Premier League U19 |
05/07 12:55 |
Al Taawon Buraidah U19 v Al Shabab Riyadh U19
|
|
View
|
|
Tenis stołowy |
TT Cup |
05/07 12:55 |
Jonas Kulveit v Filip Marat
|
|
3-2
|
|
Tenis |
ITF - Varnamo M25 - MD |
05/07 12:55 |
Bladelius/Gustafsson v Alimli/Nanobashvili
|
|
7-5,7-5
|
|
Tenis stołowy |
Setka Cup |
05/07 12:55 |
Oleh Hudyma v Mykhailo Potapov
|
|
2-3
|
|
Tenis stołowy |
WTT Saudi Smash WD |
05/07 12:55 |
Paranang/Sawettabut v Chen/Wang
|
|
0-3
|
|
Wyścigi konne |
Vaal (SA) |
05/07 12:55 |
Vaal (SA) (Wyścig 1) v
|
|
View
|
|
Wyścigi psów |
AUS Townsville |
05/07 12:55 |
Wyścig 12 Townsville v
|
|
View
|
|
Rugby League |
LINT |
05/07 12:54 |
Szkocja v Anglia
|
|
0-6
|
|
Wyścigi psów |
Oxford |
05/07 12:54 |
Oxford (Wyścig 5) v
|
|
View
|
|
Wyścigi psów |
Romford |
05/07 12:51 |
Romford (Wyścig 8) v
|
|
View
|
|
Darts |
Players Championship 10 |
05/07 12:50 |
Richard Veenstra v Mensur Suljovic
|
|
6-0
|
|
Tenis stołowy |
TT Elite Series |
05/07 12:50 |
Antoni Witkowski v Tomasz Kotowski
|
|
3-2
|
|
Tenis stołowy |
Setka Cup |
05/07 12:50 |
Andrii Kurtenko v Oleksandr Osadchyi
|
|
1-3
|
|
Tenis stołowy |
TT Cup |
05/07 12:50 |
Vladimir Svoboda v Tomas Kocvara
|
|
0-3
|
|
Tenis |
ITF W75 Saint-Gaudens WD |
05/07 12:50 |
Lew Yan Foon/Lim v Rame/Zavatska
|
|
Cancelled
|
|
Tenis |
ITF - Bastad W35 |
05/07 12:50 |
Nastasja Schunk v Martha Matoula
|
|
6-4,4-6,7-6
|
|
Darts |
Players Championship 10 |
05/07 12:45 |
Jonny Clayton v Ricky Evans
|
|
6-3
|
|
Tenis |
ITF - Tbilisi M15 |
05/07 12:45 |
Aleksandre Metreveli v Samuel Paulovcak
|
|
6-3,7-6
|
|