Tenis stołowy |
Czechy - Liga Pro |
05/21 06:30 |
Robert Koczy v Jiri Stach
|
|
Cancelled
|
|
Tenis stołowy |
Czechy - Liga Pro |
05/21 06:30 |
Petr Otruba Snr v Ondrej Pros
|
|
2-3
|
|
Tenis stołowy |
Czechy - Liga Pro |
05/21 06:30 |
Julius Lazar v Josef Belovsky
|
|
Cancelled
|
|
Tenis stołowy |
Czechy - Liga Pro |
05/21 06:30 |
Jan Mecl Jr. v Michal Regner
|
|
1-3
|
|
Wyścigi konne |
AUS Ballarat |
05/21 06:30 |
Wyścig 8 Ballarat v
|
|
View
|
|
Tenis |
ITF - Fukui W15 - WD |
05/21 06:25 |
Abe/Nagata v Pesci/Sodeyama
|
|
6-0,6-2
|
|
Tenis stołowy |
TT Elite Series |
05/21 06:25 |
Jan Zandecki v Bartosz Czerwinski
|
|
3-0
|
|
Tenis stołowy |
Setka Cup |
05/21 06:25 |
Mykhailo Hlaholev v Mykolay Treschetka
|
|
3-2
|
|
Tenis |
ITF - Bukareszt W15 |
05/21 06:25 |
Eva Maria Ionescu v Iulia Andreea Ionescu
|
|
6-0,6-0
|
|
Wyścigi konne |
JPN Urawa |
05/21 06:25 |
Wyścig 12 Urawa v
|
|
View
|
|
Wyścigi konne |
AUS Warwick |
05/21 06:25 |
Wyścig 10 Warwick v
|
|
View
|
|
Wyścigi konne |
AUS Coffs Harbo |
05/21 06:25 |
Wyścig 7 Coffs Harbour v
|
|
View
|
|
Wyścigi psów |
AUS Geelong |
05/21 06:22 |
Wyścig 12 Geelong v
|
|
View
|
|
Tenis stołowy |
Setka Cup |
05/21 06:20 |
Oleh Kuzyshyn v Anatolii Nazarov
|
|
1-3
|
|
Tenis stołowy |
TT Cup |
05/21 06:20 |
Vaclav Nykl v Pavel Vyvial
|
|
3-0
|
|
Tenis |
ITF - Fukui W15 - WD |
05/21 06:20 |
DeRemer/Tsuda v Akita/Ayukawa
|
|
2-6,3-6
|
|
Wyścigi psów |
AUS Horsham |
05/21 06:19 |
Wyścig 10 Horsham v
|
|
View
|
|
Piłka nożna |
Indonezja - Liga 3 |
05/21 06:15 |
PCB Persipasi v Tornado FC Pekanbaru
|
|
2-2
|
|
Tenis stołowy |
TT Elite Series |
05/21 06:15 |
Daniel Murawski v Aleksander Lilien
|
|
3-0
|
|
Piłka nożna |
Indonezja - Liga 3 |
05/21 06:15 |
Persipasi Bekasi v Tornado FC Pekanbaru
|
|
2-2
|
|
Piłka nożna |
Indonezja - Liga 3 |
05/21 06:15 |
Persibo Bojonegoro v Persikas Subang
|
|
0-1
|
|
Piłka nożna |
Indonezja - Liga 3 |
05/21 06:15 |
NZR Sumbersari v PSGC Ciamis
|
|
1-2
|
|
Piłka nożna |
Indonezja - Liga 3 |
05/21 06:15 |
757 Kepri FC v Farmel FC
|
|
1-2
|
|
Tenis stołowy |
Setka Cup |
05/21 06:15 |
Radovan Pisa v Tomas Liska
|
|
3-1
|
|
Tenis |
ITF - Anning M25 - MD |
05/21 06:15 |
Nima/Yang v Liu/Pang
|
|
7-5,6-4
|
|
Wyścigi psów |
AUS Bulli |
05/21 06:14 |
Wyścig 11 Bulli v
|
|
View
|
|
Tenis stołowy |
TT Cup |
05/21 06:10 |
Ricard Sabio v Gonzalo Rodriguez
|
|
3-1
|
|
Badminton |
Malaysia Masters - Kwalifikacje |
05/21 06:10 |
Koo Takahashi v Joo Ven Soong
|
|
2-1
|
|
Wyścigi konne |
JPN Morioka |
05/21 06:10 |
Wyścig 12 Morioka v
|
|
View
|
|
Wyścigi psów |
AUS Townsville |
05/21 06:10 |
Wyścig 12 Townsville v
|
|
View
|
|
Tenis stołowy |
TT Cup |
05/21 06:05 |
Adam Gdula v Sylwester Wloszek
|
|
3-0
|
|
Badminton |
Malaysia Masters - Kwalifikacje |
05/21 06:05 |
Shesar Hiren Rhustavito v S.K. Karunakaran
|
|
2-1
|
|
Tenis stołowy |
Setka Cup |
05/21 06:05 |
Nazar Danyliuk v Kiril Yurchenko
|
|
1-3
|
|
Tenis stołowy |
TT Elite Series |
05/21 06:05 |
Grzegorz Adamiak v Gerasimos Chatziligeroudis
|
|
3-1
|
|
Tenis stołowy |
Setka Cup - Kobiety |
05/21 06:05 |
Yana Mykhailyk v Roksolana Budnyk
|
|
0-3
|
|
Wyścigi konne |
AUS Tamworth |
05/21 06:05 |
Wyścig 7 Tamworth v
|
|
View
|
|
Wyścigi psów |
AUS Horsham |
05/21 06:02 |
Wyścig 10 Horsham v
|
|
View
|
|
Siatkówka |
Rosja - Liga Pro |
05/21 06:00 |
Molot-pro v Vityaz-pro
|
|
0-3
|
|
Badminton |
Malaysia Masters - Kwalifikacje |
05/21 06:00 |
Jason Gunawan v Mads Christophersen
|
|
2-1
|
|
Tenis stołowy |
TT Cup |
05/21 06:00 |
Rafal Stapor v Bartlomiej Molka
|
|
3-2
|
|
Tenis stołowy |
Setka Cup |
05/21 06:00 |
Yurii Urezchenko v Viktor Hyriavyi
|
|
0-3
|
|
E-Sport |
LOL - LDL |
05/21 06:00 |
Team WE.A v MAX
|
|
View
|
|
Tenis |
ITF - Addis Ababa M25 |
05/21 06:00 |
Aaron Gil Garcia v Edison Ambarzumjan
|
|
3-6,6-7
|
|
Tenis stołowy |
TT Elite Series |
05/21 06:00 |
Adrian Wiecek v Marcin Jadczyk
|
|
3-0
|
|
Tenis stołowy |
Setka Cup |
05/21 06:00 |
Ihor Torhachov v Serhii Miroshnychenko
|
|
1-3
|
|
Tenis stołowy |
Setka Cup |
05/21 06:00 |
Michal Makara v Marek Drbohlav
|
|
0-3
|
|
Futsal |
Mistrzostwa Uzbekistanu |
05/21 06:00 |
Metallurg v Jizzax Kenteks
|
|
4-1
|
|
Tenis stołowy |
TT Star Series |
05/21 06:00 |
Laurens Devos v Hampus Soderlund
|
|
3-1
|
|
Tenis stołowy |
Czechy - Liga Pro |
05/21 06:00 |
Eduard Sionkala v Lukas Stempak
|
|
1-3
|
|
Tenis stołowy |
Czechy - Liga Pro |
05/21 06:00 |
Jaroslav Kepka Jnr v Miroslav Patek
|
|
1-3
|
|
Tenis stołowy |
Czechy - Liga Pro |
05/21 06:00 |
Jiri Louda v Jaroslav Cerny
|
|
3-1
|
|
Tenis stołowy |
Czechy - Liga Pro |
05/21 06:00 |
Vladimir Postelt v Vladimir Havlicek
|
|
3-2
|
|
Tenis |
Challenger Kachreti |
05/21 06:00 |
Giles Hussey v Nikolay Vylegzhanin
|
|
6-7,7-6,6-1
|
|
Tenis |
ITF - Anning M25 |
05/21 06:00 |
Stefan Vujic v Seungmin Park
|
|
7-6,6-4
|
|
Wyścigi konne |
JPN Kanazawa |
05/21 06:00 |
Wyścig 12 Kanazawa v
|
|
View
|
|
Tenis |
Challenger Kachreti |
05/21 06:00 |
Martyn Pawelski v Aleksandre Bakshi
|
|
2-6,4-6
|
|
Tenis |
Challenger Kachreti |
05/21 06:00 |
Cem Ilkel v Altug Celikbilek
|
|
7-6,4-6,3-6
|
|
Wyścigi konne |
AUS Ballarat |
05/21 06:00 |
Wyścig 8 Ballarat v
|
|
View
|
|
Wyścigi psów |
AUS Geelong |
05/21 05:57 |
Wyścig 12 Geelong v
|
|
View
|
|
Tenis stołowy |
TT Elite Series |
05/21 05:55 |
Arkadiusz Mugowski v Mateusz Misiak
|
|
1-3
|
|
Badminton |
Malaysia Masters - Kwalifikacje |
05/21 05:55 |
Panitchaphon Teeraratsakul v Ayush Shetty
|
|
2-1
|
|
Tenis |
ITF - Addis Ababa M25 |
05/21 05:55 |
Yash Chaurasia v Giuseppe Tresca
|
|
4-6,3-6
|
|
Tenis stołowy |
Setka Cup |
05/21 05:55 |
Ivan Krivoy v Oleg Gil
|
|
3-1
|
|
Wyścigi psów |
AUS Bulli |
05/21 05:54 |
Wyścig 11 Bulli v
|
|
View
|
|
Tenis stołowy |
Setka Cup |
05/21 05:50 |
Viktor Evtodiy v Daniil Habrelyan
|
|
2-3
|
|
Tenis |
ITF - Addis Ababa M25 |
05/21 05:50 |
Mattias Southcombe v Yash Yadav
|
|
6-2,6-3
|
|
Tenis |
ITF - Addis Ababa M25 |
05/21 05:50 |
Federico Valle v Edoardo Cherie Ligniere
|
|
2-6,2-6
|
|
Wyścigi konne |
JPN Urawa |
05/21 05:50 |
Wyścig 12 Urawa v
|
|
View
|
|
Wyścigi psów |
AUS Townsville |
05/21 05:49 |
Wyścig 12 Townsville v
|
|
View
|
|
Wyścigi psów |
AUS Horsham |
05/21 05:46 |
Wyścig 10 Horsham v
|
|
View
|
|
Tenis stołowy |
Setka Cup |
05/21 05:45 |
Lukas Adam v Tomas Liska
|
|
2-3
|
|
Tenis |
ITF - Anning M25 |
05/21 05:45 |
Kasidit Samrej v Jie Cui
|
|
3-6,2-6
|
|
Tenis |
ITF - Anning M25 |
05/21 05:45 |
Bingyu Yu v Hong-Lin Fu
|
|
6-7,6-3,10-12
|
|
Wyścigi konne |
AUS Warwick |
05/21 05:45 |
Wyścig 10 Warwick v
|
|
View
|
|
Wyścigi konne |
AUS Coffs Harbo |
05/21 05:45 |
Wyścig 7 Coffs Harbour v
|
|
View
|
|
Wyścigi psów |
AUS Geelong |
05/21 05:42 |
Wyścig 12 Geelong v
|
|
View
|
|
Tenis stołowy |
TT Elite Series |
05/21 05:40 |
Maciej Podsiadlo v Filip Mlynarski
|
|
2-3
|
|
Wyścigi psów |
AUS Bulli |
05/21 05:39 |
Wyścig 11 Bulli v
|
|
View
|
|
Tenis stołowy |
Setka Cup |
05/21 05:35 |
Anton Molochko v Vasily Verbyany
|
|
3-0
|
|
Tenis stołowy |
WTT Contender - Taiyuan - Kobiety - Kwalifikacje |
05/21 05:35 |
Pei-Ling Su v Yi Xu
|
|
2-3
|
|
Tenis stołowy |
TT Elite Series |
05/21 05:35 |
Bartosz Czerwinski v Artur Grela
|
|
0-3
|
|
Tenis stołowy |
Setka Cup - Kobiety |
05/21 05:35 |
Iryna Aseeva v Olha Yureneva
|
|
1-3
|
|
Wyścigi konne |
JPN Morioka |
05/21 05:35 |
Wyścig 12 Morioka v
|
|
View
|
|
Wyścigi psów |
AUS Townsville |
05/21 05:34 |
Wyścig 12 Townsville v
|
|
View
|
|
Tenis stołowy |
TT Cup |
05/21 05:30 |
Damian Bucko v Bartlomiej Molka
|
|
3-1
|
|
Tenis stołowy |
TT Elite Series |
05/21 05:30 |
Daniel Murawski v Artur Sobel
|
|
1-3
|
|
Tenis stołowy |
Setka Cup |
05/21 05:30 |
Vasyl Matviichuk v Viktor Hyriavyi
|
|
1-3
|
|
Tenis stołowy |
Setka Cup |
05/21 05:30 |
Oleh Kurylenko v Oleksandr Ziakun
|
|
1-3
|
|
Tenis stołowy |
Setka Cup |
05/21 05:30 |
Matej Mezera v Samuel Koscelansky
|
|
3-2
|
|
Badminton |
Malaysia Masters - XD - Kwalifikacje |
05/21 05:30 |
Sae-Ma/Pattanawaritthipan v Wei/Chan
|
|
0-2
|
|
Wyścigi konne |
AUS Ballarat |
05/21 05:30 |
Wyścig 8 Ballarat v
|
|
View
|
|
Wyścigi psów |
AUS Horsham |
05/21 05:27 |
Wyścig 10 Horsham v
|
|
View
|
|
Tenis stołowy |
Setka Cup |
05/21 05:25 |
Bohdan Plakhtyi v Mykhailo Hlaholev
|
|
0-3
|
|
Wyścigi konne |
JPN Kanazawa |
05/21 05:25 |
Wyścig 12 Kanazawa v
|
|
View
|
|
Wyścigi konne |
AUS Tamworth |
05/21 05:25 |
Wyścig 7 Tamworth v
|
|
View
|
|
Wyścigi psów |
AUS Geelong |
05/21 05:22 |
Wyścig 12 Geelong v
|
|
View
|
|
Wyścigi konne |
JPN Urawa |
05/21 05:20 |
Wyścig 12 Urawa v
|
|
View
|
|
Wyścigi psów |
AUS Bulli |
05/21 05:17 |
Wyścig 11 Bulli v
|
|
View
|
|
Tenis stołowy |
TT Elite Series |
05/21 05:15 |
Gerasimos Chatziligeroudis v Frantisek Krcil
|
|
0-3
|
|
Tenis stołowy |
Setka Cup |
05/21 05:15 |
Radovan Pisa v Lukas Veigl
|
|
3-2
|
|