Date R Gospodarze vs Goście -
06/29 12:00 - US Senior Open vs View
06/23 17:49 - US Senior Open vs View
07/08 15:49 - US Senior Open vs View
US Senior Open to coroczny męski turniej golfowy dla zawodników w wieku 50 lat i starszych. Jest jednym z pięciu głównych turniejów mężczyzn organizowanych przez United States Golf Association (USGA), obok US Open, US Women's Open, US Women's Amateur i US Amateur. Turniej po raz pierwszy odbył się w 1980 roku, a jego zwycięzcą został Gary Player. Od 2018 roku turniej rozgrywany jest na dystansie 72 dołków i składa się z dwóch rund kwalifikacyjnych oraz dwóch rund finałowych. W turnieju mogą wziąć udział zawodnicy, którzy spełniają kryteria kwalifikacyjne USGA, w tym zawodnicy, którzy wygrali US Senior Open, US Senior Amateur lub Senior PGA Championship, a także zawodnicy, którzy zajęli określone pozycje w rankingu światowym. US Senior Open jest jednym z najbardziej prestiżowych turniejów golfowych dla seniorów na świecie i jest uważany za odpowiednik US Open dla zawodników w wieku 50 lat i starszych.